Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

Raczej nie. Jeszcze rano wszystko było ok. Obiecali że złapią  sunie. Po południu suczka biegała a kiedy wieczorem we czworo poszliśmy żeby pomogli ją zlapac to prawt doszło do awantury. Do nich nie docierają żadne argumenty. Mąż Krysi się wkurzyl bo to oni mieli suczek zawieść do lecznicy.  Jutro tam nie pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem auraa, ze łatwo jest mądrzyć się na odległość, ale może by tak poprosić o pomoc wójta lub gminnego weta.

Nie oficjalnie, bo nie ma na to paragrafu, ale może prywatnie by ich przekonali.

Oni nie słuchają kobiet warszawianek. Ale faceta, osobę urzędową, na pewno. Nawet jeśli po godzinach pracy i bez papierka.

Na myśl o kolejnych maluchach, być może chorych, robi mi się słabo.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam jużw lipcu nie dokładnie na temat tej suni ale w ogóle na temat takich przypadków i wywnioskowałam, że bedzie sie trzymał litery prawa...

Jeszcze nie wiem co zrobić ale faceci tak mnie wkurzyli!

W tą sterylizacje było w mniejszy lub wiekszy sposób zaanagazowanych 11osób. Poruszyłam wszystkie swoje bliższe i dalsze kontakty. Przez dwa dni od rana do wieczora wisiałam na telefonie  za oknem, bo tylko tak miałam zasięg. Bardzo trudno jest znaleźć miejsce dla dzikiej, nieszczepionej suczki na sam zabieg a co dopiero mówić o okresie rekonwalescencji po zabiegu;

Z facetami rozmawiał Maciek, mąż Krysi. Chodził do nich z piwem i mimo, że wszystko było ustalone w ostatniej chwili faceci  zmienili zdanie. Facet w pijackim płaczu oznajmił mi, że nie przeżyje jeśli jej się coś stanie. 

To jest taka delikatna sunieczka. To sunia jednego pana. Zachowuje sie jak dziecko matki alkoholiczki. Kocha ja i boi sie jednocześnie. Ona nie podchodzi do swoich panów.

Prawdopodobnie ufa tylko jednej kobiecie, zonie sąsiada ale ona bez ich zgody tez nic nie zrobi. U nich była Sara, Gabi, Saba i Teodor, którym zaopiekowała się Sylwija.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, auraa napisał:

Obawiam się , że takich ślicznot może być więcej!!!.  :(

To cała mamusia tylko w wersji łaciatej.

Jakiej jest wielkości? Postaw choćby butelkę z wodą celem porównania :)

Postaram się zmierzyć.

Przed chwilą próbowałam postawić obok niej butelkę mineralnej, ale Głupol bał się i zaraz siadał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...