Jump to content
Dogomania

ONkowata roczna suczka z wyrokiem,łańcuchowa mama 10 szczeniaków


Recommended Posts

O 25.05.2016 o 11:23, Miła od Gucia napisał:

Proszę tu jest wydarzenie,

prosze podajcie mi nazwiska, które mam dopisać jako organizatora wydarzenia, żeby ta osoba mogła swobodnie tym wydarzeniem zarządzać. Dopisałam już Alinkę.

Oczywiście będę śledzić także i zaproszę na nie wszystkich swoich dobrych ludzi, znajomych

powodzenia

 

jestem do Waszej technicznej dyspozycji i nie tylko, piszcie

 

https://www.facebook.com/events/1603848203264681/

 

 

Bardzo dziekujemy ! Roześle wsrod znajomych.

Link to comment
Share on other sites

O 24.05.2016 o 13:22, ala123 napisał:

Rozmawiałam wstępnie z Murką, za tydzień zwolni się miejsce i suczka mogłaby pojechać tam. Na początek mam 100zł od sąsiadki, która dokarmia zwierzęta w tej mielinie.

Jeżeli chodzi o konto, to do tej pory nie miałyśmy żadnych problemów z Chełmską Strażą Ochrony Zwierząt, myślę,że pewnie by udostępnili i tym razem.

Na wydarzeniu na FB apelujemy o wsparcie finansowe i ludzie pytają o numer konta
Czy ten ChSOZ udostępni ???

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, DONnka napisał:

Na wydarzeniu na FB apelujemy o wsparcie finansowe i ludzie pytają o numer konta
Czy ten ChSOZ udostępni ???

Sytuacja skomplikowała się od kiedy mała sunia-córeczka zachorowała na babeszjozę. Boję się,że jeżeli mała nie przeżyje, to nie zechcą oddać matki...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ala123 napisał:

Sytuacja skomplikowała się od kiedy mała sunia-córeczka zachorowała na babeszjozę. Boję się,że jeżeli mała nie przeżyje, to nie zechcą oddać matki...

Skubańcy :((.  Muszą mieć  jakąś  sunię "na zarobek".  A jak malutka? 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ala123 napisał:

Sytuacja skomplikowała się od kiedy mała sunia-córeczka zachorowała na babeszjozę. Boję się,że jeżeli mała nie przeżyje, to nie zechcą oddać matki...

Czy to znaczy, ze z Malutką  nie jest dobrze ?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko na to wskazuje,że mama jutro pojedzie do Murki. Właściciel był dzisiaj trzeźwy i powiedział,że w każdej chwili można ją zabierać. Trzymajcie kciuki !

Odnośnie córeczki nie chcę się wypowiadać...

Chełmska Straż Ochrony Zwierząt oczywiście udostępnia konto:

Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt
57 1020 1563 0000 5902 0099 5126
ul. Hrubieszowska 66
22-100 Chełm

edytuję i podaję dopisek: "ONka z łańcucha"

Link to comment
Share on other sites

Śliczności :).  Dobrze,  że  już  bezpieczna.  Malutkiej strasznie  żal,  ale wiadomo,  że  nie  wszystkim psom,  da radę  pomóc. To i tak sukces,  że  z mamą  się  udało,  bo bywa różnie .  Dzisiaj  wpłacę 50 zł. na podane konto. 

Wpłata przed chwilą poleciała. Powodzenia, ONeczko :)

Edited by konfirm31
aktualizacja
Link to comment
Share on other sites

O 31.05.2016 o 20:02, Tyś napisał:

Wspaniale, że mamuśka będzie już wolna i zacznie jej się nowy etap w życiu.

Ja też strasznie się cieszę :) !!!

Cytuj

DONka

Ufffffffffffff, jaka ulga :) :) :)

Skarpeta Owczarkowa przyznała suni wsparcie finansowe w wysokości 250-300 zł
Alu, daj znać na co chcecie je wykorzystać :)

 
0

 

Cytuj

Murka

Suńka już u nas, wet ocenił ją na ok. 2 lata. 

Suńka jest bardzo łagodna i grzeczna:)

DONko, dziękuję serdecznie Skarpecie Owczarkowej za wsparcie :) I w ogóle za wsparcie dziękuję Tobie :)

Kasia,jeżeli chodzi o wiek suni, to dziwna sprawa, bo sąsiadka twierdzi,że ona urodziła się w maju ubiegłego roku, menel przywlókł ją w lipcu i po pierwszej cieczce zaprowadził do psa w celu pokrycia...

Cytuj

konfirm31

Śliczności :).  Dobrze,  że  już  bezpieczna.  Malutkiej strasznie  żal,  ale wiadomo,  że  nie  wszystkim psom,  da radę  pomóc. To i tak sukces,  że  z mamą  się  udało,  bo bywa różnie .  Dzisiaj  wpłacę 50 zł. na podane konto. 

Wpłata przed chwilą poleciała. Powodzenia, ONeczko :)

Dziękuję pięknie w imieniu Suńki.

A właśnie!  Musimy nadać jej jakieś imię, chyba,że Murka już coś wymyśliła ?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że mamusia uratowana, a co z córcią? Menele łaskawie pozwolili ją wyleczyć, żeby odebrać i zacząć rozmnażać?!

Muszę poczekać, aż będzie wiadomo ile kasy brakuje dla Ergo chorego na raka, który też jest u Murki, wtedy zobaczę, czy coś mogę dorzucić też dla Oneczki

Ala, jesteś aniołem

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że mamusia uratowana, a co z córcią? Menele łaskawie pozwolili ją wyleczyć, żeby odebrać i zacząć rozmnażać?!

Muszę poczekać, aż będzie wiadomo ile kasy brakuje dla Ergo chorego na raka, który też jest u Murki, wtedy zobaczę, czy coś mogę dorzucić też dla Oneczki

Ala, jesteś aniołem

Nie pytaj, co z córeczką; mała na swoje szczęście zachorowała...

Link to comment
Share on other sites

O 4.06.2016 o 08:11, bela51 napisał:

Śliczna dziewczynka. Bardzo sie ciesze, ze opusciła juz to upiorne miejsce.

Czy nie mozna postarac sie o zakaz posiadania psów, dla jej wlascicieli? Przeciez zapewne niedlugo na jej miejsce trafi nastepny biedak. :(

Nie ma podstaw, psy nie są zabiedzone, bo sąsiadka je karmi; w ubiegłym roku była tam Straż Dla Zwierząt, w tym już dwie kontrole Powiatowej Inspekcji Wet., pierwszym razem widzieli małe pieski,ale nie widzieli żadnego problemu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...