Jump to content
Dogomania

Malutki Rysiu ze szkolnego parkingu prosi o pomoc...


Recommended Posts

Rysiu dzisiaj został zaszczepiony przeciwko wściekliznie,więc ma już spokoj  ze strzykawkami na dłuższy czas :).Pod koniec lipca będzie sterylizowany,co go powinno nieco wyciszyć na spacerach.Obecnie w okolicy ma przynajmniej dwie "gorące sunie" ,więc mu się wydaje,że powinien zrobić wszystko dla podtrzymania gatunku :))).W domu bardzo grzeczny i spokojny - to dobry i mądry chlopczyk :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Usiatko ... a kimże Ty jesteś że podszywasz się pod naszą Usiatą ??? Nawet zdjęcie Jej psiunia przerobiłaś w obrzydliwy sposób ! Na wątku Rysia nie potrzebujemy takich złych osób które nie lubia zwierząt! No bo chyba nie lubisz zwierząt ( chyba że na talerzu ) skoro psa kiedyś bezdomnego przedstawiasz w formie tak zdeformowanej. My tu szanujemy zwierzęta i staramy sie przedstawiać je w dobry , godny sposób .  Tu się pomaga bezdomnemu psiakowi Rysiowi i tylko Przyjaciół Rysia  na wątek jego zapraszamy !

Z Twojego zaproszenia ja nie skorzystam i Przyjaciołom Rysia też poradzę nie skorzystać . Znam Makilę od lat , jeździłam do niej wielokrotnie, co więcej , Makila opiekowała sie psami bezdomnymi które znajdowałam na świętokrzyskiej wsi a nikt z naszego województwa nie podjął się opieki nad dzikimi , połamanymi , z masą szczeniąt wyniszczonymi sukami . Makila oddawała serce dla tych stworzeń , często  nie biorąc ode mnie za to pieniędzy . Makila uratowała masę świętokrzyskich bied!!! Wszystkie znalazły dobre domy ! To co Jej robicie od ponad roku jest ohydne , obrzydliwe i proszę nie szukać tu ani na innych moich wątkach poklasku za to dla siebie !!! Jak rozpiera Was energia , macie za dużo czasu i pieniędzy to zapraszam w świętokrzyskie rejony . Gwarantuję że jedna Wasza " wycieczka" zaowocuje solidnym " zbiorem" potrzebujących Waszej pomocy  bezdomniaków . No chyba że już zapomniałyście jak to sie robi a może nigdy w życiu nie pomogłyście żadnemu bezdomniakowi ...w takim razie proponuję zmienić forum

  • Upvote 10
Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Olena84 napisał:

Popieram Cię Mortes w 100% choć ten wątek założyła Usiata i broni on Makili i może w końcu skończą sie te wojny, ale wątek jest Rysia i niech tak zostanie.

Ja też stoję murem za Izą.

Podobnie jak ona , nie życzę sobie takich wizyt na wątkach pomagających psiakom.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Rysio zdobywa kolejne wtajemniczenia :) W niedziele po raz pierwszy zostal wypuszczony na wolność.Był nad wodą w towarzystwie koleżanek i samodzielnie prowadził całe stado :))Zachowywał się bardzo ładnie,biegał nie dalej niż kilkadziesiąt metrów,sprawdzał gdzie jesteśmy i wracał na zawołanie.Były też pierwsze,udane próby pływania ale jak na razie pewniej czuje sie na lądzie :)).Psy sie wygoniły i po spacerze spały jak zabite. Tak więc dzielny Ryś daje sobie znakomicie rade w swoim"nowym życiu" i pozdrawia wszystkich swoich Przyjaciół :)))

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Mortes napisał:

Inko bardzo dziękujemy za dobre wiadomości o Rysiu :) Bardzo miło się czyta takie wieści :) Chyba coraz mniej w Rysiu wiejskiego burka ;)

No wiesz......... burka    !!!!!

Przecież od pierwszego dnia inteligencja z jego oczek  wyglądała.

Ja twierdzę,że on kiedyś był domny i to miastowo.

Cudna kochana malizna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...