Jump to content
Dogomania

Smycze i obroże JAGUL


Recommended Posts

Hej. Mamy pytanko. Czy ktoś z wasvstosował smycze lub obroże firmy Jagul? Mam szczeniaka 3 miesięcznego, piesio waży prawie 6 kg i ze względu na szybki wzrost muszę wymienić mu obrożę a ze względu na pogryzienie i smycz taśmową. Poczytałam i smycze z Jagulmają ten plus, że są potrójnie szyte, a obroże szerokie bo 4 cm. Uważacie że kupić ten zestaw ( koszt ok 90 zł) czy lepiej kupić tańszą, a jak tak to jakie smycze i obroże polecacie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zwierzak jeszcze szybko rośnie, to nie kupowałabym droższego zestawu, bo za chwilę i tak będzie za mały ;)

Ja mam z Kudłatego Arta i bardzo sobie chwalę :) Jeśli chodzi o wytrzymałość to słyszałam też dobre opinie na temat Super Doga - ale nie wiem jak z ceną.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mam dla mojego psiaka obroże i smycz z serii Simple. I jest super! Tylko ja kupowałam na allegro. I wyszło wtedy 31zl. Obroża o szerokości 1,5cm długość 25cm-39cm i kosztowała 9zł.  Smycz przepinana długość 240cm szerokość 1,5cm i kosztowała około 22zł. I bardzo polecam. Lablador mojej babci ma też smycz o szerokości 2cm i długość 240cm. I przeszła test gryzienia, ciągnięcia i jest super i nie ma śladu po tym. Więc polecam. Jak chcesz konkretne linki to napisz jaka szerokość i wszystko i Ci znajdę.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...