Jump to content
Dogomania

CYPIS wrócił z adopcji.... został na stałe u Agniesiulka K :)


kinia098

Recommended Posts

Bunio ma zaklepany cudowny DS, jego miejsce wolne, za chwilę nasza Bambi wyfrunie z gniazdka,więc trzeba ratować kolejne biedactwa. Rozmawiałyśmy chwilę z Kinią, jakoś to wszystko dogramy. My mieszkamy w Zambrowie, Lublin odwiedzam często, bo stamtąd pochodzę, dlatego lubelskie rejony są mi bliższe ;) Co do transportu Cypiska, to u nas problem jest taki, że po psa musimy pojechać i wrócić tego samego dnia, bo nie znajdziemy opieki dla syna i czworonożnej trójcy na dłużej, a inaczej się nie pomieścimy :D Proponowałam weekend 4-5 czerwca, bo dziecię moje wybywa na obóz karate, więc my sobie możemy na spokojnie wybyć w romantyczną podróż we dwoje po Cypisa ;) Ale Kinia mówi, że w weekendy to znowu jej niekoniecznie pasuje. Jakoś się to zorganizuje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Agniesiulka K. napisał:

Bunio ma zaklepany cudowny DS, jego miejsce wolne, za chwilę nasza Bambi wyfrunie z gniazdka,więc trzeba ratować kolejne biedactwa. Rozmawiałyśmy chwilę z Kinią, jakoś to wszystko dogramy. My mieszkamy w Zambrowie, Lublin odwiedzam często, bo stamtąd pochodzę, dlatego lubelskie rejony są mi bliższe ;) Co do transportu Cypiska, to u nas problem jest taki, że po psa musimy pojechać i wrócić tego samego dnia, bo nie znajdziemy opieki dla syna i czworonożnej trójcy na dłużej, a inaczej się nie pomieścimy :D Proponowałam weekend 4-5 czerwca, bo dziecię moje wybywa na obóz karate, więc my sobie możemy na spokojnie wybyć w romantyczną podróż we dwoje po Cypisa ;) Ale Kinia mówi, że w weekendy to znowu jej niekoniecznie pasuje. Jakoś się to zorganizuje.

Mam nadzieję,że jakoś to wszystko uda się dograć bo dt za weta i to jeszcze chcącego pojechać po psiaka,to ze świecą szukać! :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Mam nadzieję,że jakoś to wszystko uda się dograć bo dt za weta i to jeszcze chcącego pojechać po psiaka,to ze świecą szukać! :)

Prawda,to jest wyjątkowy DT.Może uda się psiaka podrzucić na trasę i Agnieszka nie będzie musiała robić tyle kilometrów,zawsze to się rozłoży na dwie osoby.Jeżeli chodzi i weekend to trzeba się dopasować do daty transportu.Myśmy już nie jeden transport załatwiały i mamy doświadczenie,jest bardzo ciężko a szczególnie za jednym przejazdem.Łączony transport też wymaga wiele zachodu aby to jakość zgrać,a więc uważam,że trzeba dopasować się do Agnieszki.

Link to comment
Share on other sites

Od razu napiszę, że w najbliższych dniach mogę nie być aktywna na dogo.

Pracuję i jeśli już- to najlepiej kontaktować się ze mną telefonicznie i to przez sms. Oddzwonię w wolnej chwili.

U mnie problem jest w tym, że w weekendy pracuję niestety :(

Ale wrzucajcie apel na FB i grupy transportowe, może uda się znaleźć kogoś kto jedzie na trasie ? :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kinia098 napisał:

Od razu napiszę, że w najbliższych dniach mogę nie być aktywna na dogo.

Pracuję i jeśli już- to najlepiej kontaktować się ze mną telefonicznie i to przez sms. Oddzwonię w wolnej chwili.

U mnie problem jest w tym, że w weekendy pracuję niestety :(

Ale wrzucajcie apel na FB i grupy transportowe, może uda się znaleźć kogoś kto jedzie na trasie ? :)

No tak,ale jak ktoś się nawet znajdzie chętny z fb to jak będzie z wydaniem/przekazaniem psa ?

Link to comment
Share on other sites

O 20.05.2016 o 01:36, kinia098 napisał:

Właściciele go wydadzą.

Lub podwiozą gdzieś w pobliżu- dopytam o to.

 

21 minut temu, kinia098 napisał:

Niestety  z transportem nadal nic :(

Bardzo serdecznie dziękuję za bazarek, widzę że zakupy idą pełną parą !! :)

Transport jest do Elbląga, tak jak zaoferowała Agusiulek Z Darłowa do Elbląga jest ok 230km.Dopytałaś Państwo gdzie najdalej mogli by dowieźć Cypiska?To wszystko jest bardzo ważne aby ten transport dograć.Możesz podać na pw. nr tel.do Państwa?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

 

Transport jest do Elbląga, tak jak zaoferowała Agusiulek Z Darłowa do Elbląga jest ok 230km.Dopytałaś Państwo gdzie najdalej mogli by dowieźć Cypiska?To wszystko jest bardzo ważne aby ten transport dograć.Możesz podać na pw. nr tel.do Państwa?

U nas propozycja pozostaje aktualna, 4 lub 5go czerwca możemy podjechać do Elbląga. Później taka możliwość będzie pewnie dopiero ok połowy miesiąca, więc byłoby fajnie gdyby się udało.

Link to comment
Share on other sites

Kochani jest transport prawie załatwiony z Darłowa do Elbląga na 4-5 czerwiec.Kwestia pozostaje telefonicznego dogadania szczegółów.Transport będzie kosztował 120,00zł ale to pestka w stosunku do tego,że udało się załatwić.Zapytałam się o transport koska(Beata) z Dogo jest z Gdańska no i zgodziła się pomóc.Jest to fantastyczna osoba,która kiedyś była na Dogo i bardzo pomagała psiakom.Zawiadomiłam Agnieszkę i podałam jej nr.tel.do Beaty aby skontaktowała się z Beatą dograć szczegóły.Konieczny jest kontakt tj.nr.tel.do Państwa od spaniela,ponieważ bez tego nie udźwigniemy tego tematu.Musi mieć kontakt z Państwem Agnieszka a także Beata.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Kochani jest transport prawie załatwiony z Darłowa do Elbląga na 4-5 czerwiec.Kwestia pozostaje telefonicznego dogadania szczegółów.Transport będzie kosztował 120,00zł ale to pestka w stosunku do tego,że udało się załatwić.Zapytałam się o transport koska(Beata) z Dogo jest z Gdańska no i zgodziła się pomóc.Jest to fantastyczna osoba,która kiedyś była na Dogo i bardzo pomagała psiakom.Zawiadomiłam Agnieszkę i podałam jej nr.tel.do Beaty aby skontaktowała się z Beatą dograć szczegóły.Konieczny jest kontakt tj.nr.tel.do Państwa od spaniela,ponieważ bez tego nie udźwigniemy tego tematu.Musi mieć kontakt z Państwem Agnieszka a także Beata.

Anula jak dobrze,że ty masz ten swój nieoceniony kajecik z numerami kontaktowymi i adresami:) Super,że Beata zgodziła się przewieść Cypisa do Elbląga :) Teraz tylko pozostaje sprawa uzgodnienia i dogrania  pomiędzy dziewczynami i domkiem.

Link to comment
Share on other sites

Ale super... zaraz dam znać Kinie na tel.żeby weszła jeśli moze.Pisała dziś do mnie że szuka transportu tez do Bydgoszczy dla psa ,który miał jechać na dom tymczasowy niestety okazało się ze ma prawo i chyba nici z wyjazdu.Prawdopodobnie trafi chory do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Już jestem.

Możemy umówić się tak, że ja odbiorę psa i spotkamy się u mnie po jego odbiór.

Czy jeszcze jakieś konkretne wiadomości potrzebujecie ? Jak coś to proście BORYSboxer o przekazanie mi info na tel albo dzwońcie bezpośrednio do mnie tel. 510 538 560.

Ale się cieszę, oby się to udało !!! :)

A kasa z bazarku chyba jakaś będzie ? To może akurat na transport ??? :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, piesek miał jechać do Bydgoszczy ale okazało się że ma parwo.

W tym domku są dwa koty, więc nie będziemy ryzykować.

Pies ma czas do poniedziałku, bo prawdopodobnie wtedy rusza do schronu.... No chyba że będzie fatalnie to pewnie zostanie w lecznicy jeszcze trochę dłużej, 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kinia098 napisał:

Już jestem.

Możemy umówić się tak, że ja odbiorę psa i spotkamy się u mnie po jego odbiór.

Czy jeszcze jakieś konkretne wiadomości potrzebujecie ? Jak coś to proście BORYSboxer o przekazanie mi info na tel albo dzwońcie bezpośrednio do mnie tel. 510 538 560.

Ale się cieszę, oby się to udało !!! :)

A kasa z bazarku chyba jakaś będzie ? To może akurat na transport ??? :)

To nawet by było chyba lepiej,ominie się Państwa.To już kwestia porozumienia się.W każdym razie trzeba uzgodnić,dograć godzinowo transport.Kasa będzie z bazarku,który Bogusik prowadzi.Kwestia przekazania pieniążków dla Beaty i Agnieszki ale to się też uzgodni.

Podałam Tobie na pw. nr.tel. do Beaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...