Jump to content
Dogomania

Flora - niewidzialna sunia


Nette

Recommended Posts

Na tym zdjęciu zarówno jej pozycja jak i spojrzenie świadczą o lęku. Ale w jej sytuacji to nie dziwi.

Czy sunia potrzebuje obrożę? Mam jakieś w zapasie, mogłabym wysłać ,ale nie wcześniej niż w czwartek. Może da się zmierzyć obwód szyi ?

Link to comment
Share on other sites

Łatwego życia to ona nie miała... Nie chcę myśleć, ile przesiedziała w Radysach, bo do Sonieczkowa przyjechała w połowie stycznia zeszłego roku.

Poker, gdybyś miała jakąś obrożę na zbyciu, to byłoby super - tak sobie wbiłam do głowy, że będę ją wieźć w klatce, że nie kupiłam żadnej, więc Flora swojej nie ma. Miałam kupić i wysłać, ale jeśli masz jakąś niepotrzebną to dziękuję ślicznie :) Najlepiej taką między 30 a 45 cm - nie znam dokładnie obwodu szyi, ale taki rozmiar na bank będzie pasować.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nette napisał:

Łatwego życia to ona nie miała... Nie chcę myśleć, ile przesiedziała w Radysach, bo do Sonieczkowa przyjechała w połowie stycznia zeszłego roku.

Poker, gdybyś miała jakąś obrożę na zbyciu, to byłoby super - tak sobie wbiłam do głowy, że będę ją wieźć w klatce, że nie kupiłam żadnej, więc Flora swojej nie ma. Miałam kupić i wysłać, ale jeśli masz jakąś niepotrzebną to dziękuję ślicznie :) Najlepiej taką między 30 a 45 cm - nie znam dokładnie obwodu szyi, ale taki rozmiar na bank będzie pasować.

Anetko! Przecież ja mam Twoją obrożę. Po co Poker ma wysyłać jak jest na miejscu... Mam wysłać od razu do Grety?

Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści o Florze: 

Wczoraj już się więcej nie wysikała, ale dzisiaj rano bez problemu, także myślę, że to jest opanowane. Flora boi się ludzi, cały czas jeszcze boi się mnie, mimo, że już wie, że jej nie zagrażam. Dopóki mi nie zaufa, nie zrobi większych postępów. Teraz wychodzi na zewnątrz ładnie, bez oporów, spaceruje, ale nie chce skracać dystansu, za każdym razem, gdy zaczynam ją głaskać sztywnieje i najchętniej uciekłaby do mysiej dziury. Parę razy próbowała się "odwinąć", ale nie było w tym cienia agresji. Jest po prostu bardzo wystraszoną suczką. Będzie dobrze, trzeba jej dać tylko troszkę więcej czasu. Jeśli chodzi o psy, nie wygląda, aby się ich bała, ale poza kilkoma momentami, gdy próbowała któreś obwąchać,na razie nie nawiązuje z nimi kontaktu. Koty również jej nie interesują - przynajmniej na tym etapie. Wczoraj siedziała w otwartej klatce, ale nie skorzystała z okazji - widać czuje się w niej bezpiecznie. 

Link to comment
Share on other sites

Flora bardzo mi się podoba - jest taka puchata i mięciutka :) Na pierwszym zdjęciu widać, że wcale nie jest gruba, tak jak sadziłam, okazało się że ma talię. Bardzo lubię takie pulchne psiaki, bo jest co poklepać i pościskać. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się pomiętolić również Florę :)

Poker - wielkie dzięki za obróżkę :) Flora śpi na razie w klatce, tam się czuje bezpiecznie. Nawet jak klatka jest otwarta, to sama nie chce z niej wychodzić, ale na spacery wychodzi dobrowolnie, nie trzeba już jej specjalnie nakłaniać. Posłanko ma "amerykańskie", bo wełniane firmy Alwero, luksusowe, można by rzec :) Innymi psiakami domowymi nie jest zainteresowana. traktuje je obojętnie. One na razie mają zakaz zbyt nachalnego kontaktu, żeby jej nie stresować. Florą najbardziej zainteresowana jest Foczka (widać ją na którymś zdjęciu, jak leży), która jest bardzo podobna do Flory :) Chyba czuje potrzebę posiadania siostry :)

Dziękuję, że zaglądacie do Flory :)

 

Aha, cena za miesiąc w hotelu to jednak 350 zł. Okazało się, że Flora nie jest jednak ludziożercą :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...