Jump to content
Dogomania

Sprzedaż psów na olx, alegratka, itp.


Lia12

Recommended Posts

Hej. Jak myślicie, czy można ufać hodowcom, którzy wystawiają szczenięta na olx, alegratka, allegro itp. ? Bo małymi kroczkami przymierzam się do zakupu jakiegoś towarzysza. Wypatrzyłam już parę ogłoszeń. Wszystkie hodowle są w ZKwP. Maltańczyki będą odrobaczone, zaszczepione stosownie do wieku. Będą posiadały książeczkę zdrowia, rodowód, niektóre chip (bo w jedym ogłoszeniu o chipie pisze, w innym nie), oraz otrzymają wyprawkę na start. Ceny są w miarę moich możliwości (czyli ok. 3-4 tysiące)

Oczywiście najpierw pojechała do tych hodowców, pooglądała maltańczyki, i wtedy dopiero bym je kupowała.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na OLX, Alegratce i Allegro wystawiają oferty sprzedaży szczeniąt także uczciwi hodowcy.

Po prostu sprawdź strony internetowe hodowli, które Cię interesują. Sprawdź w jakim związku hodowlanym są zarejestrowani, jakie mają wyniki na wystawach, ile ras hodują, no i oczywiście przeprowadź wizję lokalną :)

Wystawianie ogłoszeń na portalach internetowych nikogo nie dyskredytuje ;)

Życzę Ci żebyś znalazła wymarzonego psa w pakiecie z hodowcą, który Ci pomoże w razie pytań i problemów.

 

P.S.

Ostatnie zdanie Twojego posta musiałam przeczytać 3 razy, żeby się upewnić czy dobrze zrozumiałam - zwróć czasem proszę uwagę na gramatykę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nie widzę nic złego w szukaniu zwierząt na portalach ogłoszeniowych. Wchodzisz i wiesz, że dana hodowla ma w tej chwili szczenięta, zawsze jest podane trochę informacji, a zawsze możesz zadzwonić albo napisać maila, żeby dopytać co Cię interesuje.

Zarówno psa jak i kota szukałam właśnie na olx ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...