Jump to content
Dogomania

karma dla psa z alergią na drób


dawid_88h

Recommended Posts

Witam, 
jestem szczęśliwym posiadaczem suczki w typie akity inu.
z psem nie miałem większych problemów aż do 2 cieczki, zaczęła sobie wygryzać sierść po bokach ciała, w niektórych miejscach aż do gołej skóry.
po miesięcznej obserwacji psa, konsultacji z weterynarzem etc. mogę obstawiać, iż uczula ją a) drób, b) nabiał, c) jajka.
te rzeczy zostają całkowicie wykluczone z diety - jajka i nabiał, gdyż po podaniu jeden dzień temu - jaja kurzego - zaczęła się znowu gryźć.
Szukam jakiejś dobrej jakościowo karmy ( i smakowo - pies wybrzydza).
rozważam trovet - struś, konina albo królik, eukanuba dermatosis, totw pacific albo acanę...

nie ukrywam, że będę wdzięczny za polecenie jakiejś karmy gdzie cena za kg w dużej paczce (takiej 10+) będzie oscylować w granicy 15zł - chociaż jak widzicie, jest to płynna granica. 

Pozdrawiam.
 

Link to comment
Share on other sites

Tu masz pełne zestawienie karm bez kurczaka i jego pochodnych (jajek, hydrolizatów białkowych oraz tłuszczu drobiowego):
https://shihtzakowezycie.wordpress.com/zestawienia-karm/zestawienie-karm-bez-kurczaka/

 

Karma nie musi być weterynaryjna, żeby była bezdrobiowa. ;) Ja poleciłabym z tej listy np. AlphaWolf, Exclusive of Gosbi albo Greenwoods.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...