Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

witam, niedawn kupiłam od znanej hodowli pieska. Ma roczek i byłam zapewniana że piesek jest 100% zdrowy.

Jest to york choco , został wykastrowany co mi aktualnie nie przeszkadza gdyby nie fakt że gdy go kupiłam nie miał zdjętych szwów które już dawno powinne być zdjęte. Piesek musiał się przez to wycierpieć. Kupiłam go od znanej "hodowli" w Rawiczu . Od P. Wioletty.

Zarezerwowałam go tydzień wcześniej gdyż mieszkam 500km od Rawicza i ciężko było mi się wyrwać. Gdy przyjechałam na miejscu : Piesek miał uszka w takim stanie! ponoć stało się to przez podanie ponoć"preparatu na pchły i kleszcze'' Vibrac.

Nie rozumiem tylko dlaczego tego preparatu nie zakropliło się w kark a dlaczego wcierało się w uszy?  - sądząc po ołysieniu uszek.. byłam u weterynarza piesek ma szmer w sercu :( poważny kamień na zębach.. No i niewspominając o tych nie zdjętych szwach.

Nie otrzymuje odpowiedzi na meile które napisałam do pani Wioletty Leśniewskiej/ Violetta Leśniewska

Nie uważam aby tak powinno załatwiać się spraw..

Mam wielką nadzieje że pieskowi jednak z czasem włoski odrosną gdyż w tym momencie wygląda to naprawdę nie najlepiej.

Piesek jest kochany i cieszę się że ma kochający domek a nie gdzie najprawdpodobniej nie był wcale kochany.

Jesteśmy w demokracji i każdy ma prawo wyrażać swoje opinie. Ja chciałam tylko napisać aby innych "ostrzec"

pozdrawiam

 

 

12966050_1720524884889798_1439308037_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

pani sprzedaje pieski po 4000zl.. na alegratka.pl w wyszukiwarce (miesjcowosc)  rawicz mozna obejrzec..

wychodzi z 20 ogloszen niewiem jak ostrzec innych .. Jednak narazie martwie sie co bedzie z tym pieskiem czy wloski wog odrosna i czy  nie bedzie mial problemow z tym serduszkiem. Piesek jest bardzo posluszny powiedzialabym ze az strachliwy.. Biedactwo takie:(

Link to comment
Share on other sites

w umaszczeniu czekoladowym zą zarejestrowane w stowarzyszeniach - psy są sprowadzane prawdopodobnie z Rosji
ale tak PSEUDO
Podpisała pani umowę kupna ? pieska w takim stanie hodowca nawet nie powinien sprzedawać
ma pani jakie kolwiek badania rodziców ?

Link to comment
Share on other sites

piesek ma rok, i pochodzi z Czech,

kupiłam go za 500zł ,( bo ponoć nie nadawał się do hodowli)

piesek miał rodowód ale tylko do wglądu.. Aby go jakoś póżniej nie wykorzystać..

Nie dostałam do podpisania żadnej umowy.. Pojechałam po niego 500km i oczekiwałam że będzie wyglądał tak jak na zdjęciu.. Jednak gdy go zobaczyłam poprostu nie mogłam go nie wziąść.. szczególnie gdy hodowca mówi że .. go nie lubi..

Jak myślicie urosną mu jeszcze te włoski na uszach?

Link to comment
Share on other sites

byłam u weterynarza, stwierdził szmer w sercu, poważny kamień na zębach a na temat uszek nie jest w stanie ocenić czy włoski odrosną czy nie.. , nie zabardzo wierzył że to stało się od zakroplenia tym Vibrac tak uszy wyłysiały.. Najgorsze że pani. Violetta, nie chce nawet odpowiedzieć na meile które do niej pisałam..

Link to comment
Share on other sites

Czy Ty naprawdę nie rozumiesz? Ta pani ma to gdzieś,pozbyła sie psa I ma w nosie.Na co liczysz?Chcesz podac ja do sądu,to kontakt z nia nie jest Ci potrzebny.Zostałaś perfidnie oszukana.

Jeśli chodzi o uszy,to należałoby jak najszybciej pobrać zeskrobinę,żeby ocenić co to za zmiany - grzyb,zapalenie skóry,alergia?Poszukaj weta,ktory zajmuje sie też dermatologią,pies I  tak ma sporo  problemów,moze nietrudno będzie wyeliminować ten z uszkami.

Link to comment
Share on other sites

W moim przekonaniu psiak ma szczęście trafił do Ciebie i będzie miał zapewnioną opiekę tak jak się należy to każdemu psiakowi.W hodowlach czy pseudohodowlach nigdy nie zapewni się wystarczającej opieki pod względem zdrowotnym i ogólnie.Nawet jeżeli pozostaną wyłysienia na uszkach to i tak zapewne będziesz go kochać.Spróbuj mu podawać Olekardin-Omega 3+6+9+E.Są to kapsułki,w opakowaniu jest 60szt-koszt 23,00zł,kupuje się w Aptece.Bardzo skutecznie poprawiają sierść u psiaków i mają jeszcze inne właściwości zdrowotne.

Link to comment
Share on other sites

piesek wreszcie wie co to miłość, ale strasznie sie martwie się o pozostałe tam pieski..

mój jest wychudzony, ma obstrzyżony nawet ogon.. pozatym miał niezdjęte szwy po kastracji !(kto sprzedaje czy nawet oddaje psa w takim stanie!)!! Strachliwy i ogólnie marniutki, jego włos jest matowy niewiem poprostu straszne.. Te uszka.. ktoś wierzy w to z tym zakropleniem? boję się pomyśleć co może być prawdziwą przyczyną..

Zastanawiam się jak tamte inne pieski w tej hodowli są traktowane.. I co mogę zrobić aby ostrzec innych.. Bo ktoś kupi pieska za 3000zł i może mieć spore problemy..

Bardzo mi smutno...

Link to comment
Share on other sites

york choco... o_x

Już sama ta nazwa świadczy o tym, że to pseudo. Przecież York ma tylko jedno umaszczenie... To samo widzę z buldogami francuskimi - czarne podpalane, a ostatnio nawet marmurkowe. A jaka cena za psa o takim niespotykanym unikatowym kolorze!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam zakupiłam u pani Wioletty latem 2017 roku naszą przecudną DEJZI ma skończony wtej chwil rok. Nie moge słuchać  tego szkalowania i oczerniania typu PSEUDO, SKARBÓWKA,  POZBYŁA SIĘ PROBLEMU, KUPIONE Z ROSJI itp . Zapłaciliśmy dużo więcej niż 500zł dostaliśmy rodowód, suczke zaszczepioną, zaczipowaną oczywiście z książeczką zdrowia umową kupna-sprzedaży i co najwaraniejsze bardzo wyczerpujące informacje jak opiekować i dbać o pieska plus profilaktyka.  Oczywiście dostaliśmy wszystkie dane hodowli i właścicielki, nadmienię że mogliśmy też kupić inną sunię wysterlizowaną za 600zł ale wybraliśmy naszą DEJZI nam wpadła w oko między innymi ze względu na umaszczenie a nie pieniądze. Pełen szacunek dla Pani Wioletty za podejście i profesjonalizm. Pieski nie do HODOWLI NA KOLANKA STERYLIZUJE!!!  dzięki temu nie trafiają właśnie do pseudo hodowli . Z tego co przeczytałam jedna osoba kupiła a 15 obsmarowało . Ja nikogo nie bronię ale jak można oczerniać i wypisywać bzdury nie znając kogoś lub nie będoc u niego ALE POLAK POTRAFI pewnie zazdroś lub konkuręcja. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych miłośników zwierząt. PS napewno jak jedyś będe chciała kupić jeszcze jednego pupila napewno pierwsze kroki będą do pini Wioletty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...