Jump to content
Dogomania

~Terierkowaty nieduży Rudzik, piesek po wypadku- ma swoją kanapę :)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 31.12.2016 o 23:35, malagos napisał:

Wzajemnie, Maryniu:)

Jeszcze jedna dobra wiadomość na koniec roku: piesek z kojca gminnego, będący od 7 listopada pod naszą opieką, znalazł wczoraj dom.

I chyba musiałam wyglądać jak Maria Magdalena, jak podjechaliśmy z Tomkiem do kojca z miska ciepłego jedzenia i smyczą, by psiaka wziąć na chwilę na spacer, jak prawie codziennie, a tu kojec pusty! Okazało się, ze godzinę wcześniej zabrali go rodzice naszego pana wójta :)

Jak się serce raduje z dobrych wieści!!!!! I oby tylko dobre w tym roku były !!!

Rudzik prześliczny - ktoś kiedyś porównał wyadoptowane psy do rozkwitających kwiatów - tak i Rudzik nam rozkwitł :)

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 18.01.2017 o 11:24, Nadziejka napisał:

  Rudusko przeprzecudny

 dla Rodunia

Panciostwa

i malagosiow

 Wszeklkiego Cuuudownego  Podobny obraz

Diękujemy serdecznie!

Godzinę temu dzwoniła pani Wandzia Rudzikowa - piesio ma się doskonale :) Po raz pierwszy spuszczony ze smyczy na ogrodzonym terenie szalał z radości! Uwielbia gonitwy po śniegu i sam z sobą się bawi. U nas też miał takie napady galopady ze zwrotami, unikami, podskokami, aż się na głos śmiałam :)

Pani Wanda jest taka serdeczna, ciepła, tak się miło rozmawia :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2017 o 12:58, Poker napisał:

Wspaniałe widomości. Ma szczęście Rudzik i nie przeszkodziło mu ,że jest rudy. Mój mąż zawsze żartuje ,że rude to fałszywe. Teraz tak mówi do Foksi całując ją w łebek.

mój mąż tak samo zawsze mówi :) ale u nas rudych zawsze najwięcej :) psów oczywiście :)

Dnia 19.01.2017 o 13:49, konfirm31 napisał:

Cieszy szczęście Rudzika :).  Ja,  to mam słabość do rudych psów,  chociaż wątkowy  Rudzik,  raczej mało miał rudości,  nie tak jak ten podbalkonowy :). 

słabość? U mnie to "poważniejszą" nazwę chyba znaleźć trzeba.... pierwsza ukochana sunia Maja była ruda, potem Misiek, Pusia i Kilerek, teraz Pikuś, Morelka i Łatuś... to tylko czysto rude kudłacze, bo innych " z domieszką" nie liczę :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej mi się  podobają rudzielce i dropiatki.  Jak cztery lata temu,  jechaliśmy do schroniska po psa,  to miałam na oku średnią dropiatkę.  Wróciliśmy z owczarkowatą  Bliss.  Myślałam,  że  ruda będzie Lerka,  ale ona jest raczej w kolorze aguti. No,  to mogę się nadal zachwycać rudasami i dropiatkami......  platonicznie :). 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 19.01.2017 o 12:58, Poker napisał:

Wspaniałe widomości. Ma szczęście Rudzik i nie przeszkodziło mu ,że jest rudy. Mój mąż zawsze żartuje ,że rude to fałszywe. Teraz tak mówi do Foksi całując ją w łebek.

mój mąż też tak mawia :) a ja ciągle tu zaglądam, żeby nacieszyć się dobrymi wieściami....

a właśnie podobny cudak mi się trafił, oby miał tyle szczęścia, co Rudzik

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...