Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy tymczasowiczów i zwierzaków, które zostały przez zasiedzenie u tamb.


Recommended Posts

Senta bez zmian. Bardzo stara, czasem się zatoczy, czasem trzeba jej pomóc się podnieść, załatwia się idąc gdzie popadnie. Ma apetyt, jest bardzo kontaktowa i miła, widać, że nic jej nie dolega. Ostatni kryzys miała chyba w lipcu i wtedy dwa miesiące ją karmiłam. Dogadzałam i karmiłam z ręki bo odmówiła jedzenia. Ale doszła do swojej formy i to się nie powtórzyło na szczęście. Yoda też bez zmian a Agatka w dużo lepszej formie niż była. Z Maksem też nie jest źle tylko po obudzeniu widać, że trudno mu wstać. Potem już biega. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bakusiowa wspomogła Agatkę a ja uzupełniłam post rozliczeniowy. Bardzo dziękuję.

Agaka, Fizia i Miki były wczoraj u fryzjera. Wyglądają cudnie. Muszę zrobić zdjęcia.

 

Bakusiowa, nie można wysłać do Ciebie pw.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Znalazłam wątek po zmianach i zapisuję go sobie w obserwowanych :)

Ciekawa jestem bardzo zdjęć psiaków w nowych fryzurach :)

A zdjęcie Ozzy'ego i Miodka śliczne! Miałam okazję głaskać ich, Mijkę i Gerdę parę lat temu, wspaniałe zwierzaki. I Tamara wspaniała :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lemoniada, fajnie, że jesteś na wątku.

Kot Dziecko sika ale po kropelce. Obawiam się, że przestanie w najbliższym czasie. Kilku weterynarzy i zaprzyjaźnionych ludzkich lekarzy sugeruje eutanazję a nie zabieg. Mówią, że jakość życia będzie kiepska i na krótko. Chcę, żeby żył ale nie kosztem cierpienia. Jeszcze sika, jest czas na zasięganie informacji i decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Kot Dziecko od wczoraj ma antybiotyk i lepiej sika. To nie zarastanie tylko stan zapalny. Ale, że myślałam, że zarastanie ustaliłyśmy z lekarzem z Arki strategię jakby zarosło. Będzie jeszcze jedna operacja z wyszyciem w górnej partii pod pępkiem. To będzie ostatnia szansa na uratowanie.

Reks wrócił z ogródka bez swojej obroży Foresto. Idę szukać bo mnie te zwierzęta wykończą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kot Dziecko ma pogorszenie. Sika po kropelce z wysiłkiem, brzuch twardy. Nazbierało się moczu. Jutro rano jadę do Arki. TŻ wyjechał, muszę na czas wyjazdu do Krakowa zostawić zwierzaki same. To, że będzie narobione to pół biedy ale Mieszko, Tusia i Dusia panicznie boją się burzy. Zwłaszcza Mieszko, jest niebezpieczny dla siebie tak szaleje. Nie mam wyjścia, kot Dziecko nie poczeka do soboty a wtedy wraca Leszek. 

Jestem w panice bo mam ważne terminy i czas do 15 czerwca miałam wyliczony co do minuty, żeby zdążyć. Na sen przewidziałam 4 godziny na dobę tyle mam pracy. A tu wyjazd, nerwy i nie wiadomo co jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Już po operacji. Nie będzie trzymał moczu ale nie będzie cierpiał z powodu niemożności oddania. Czarny scenariusz to ciągłe infekcje  i wtedy lekarka mówiła, że nie będzie można pozwolić aby cierpiał. Ale to czarny scenariusz. Możliwe, że poza sikaniem wszędzie albo pampersem nie będzie komplikacji.

Link to comment
Share on other sites

Tylko kot jest mniejszy od psa, skoczny i się wspina. Trudniej mu żyć w pampersie. No i czy można dostać takie małe. Ważne, żeby nie cierpiał i żył. W poniedziałek prawdopodobnie będę mogła odebrać go z Arki. Boję się kosztów.

Link to comment
Share on other sites

Tamb, zaglądam do Twoich zwierzaków i ciągle podczytuje.

Postaram się za jakiś czas jakoś bardziej realnie (finanasowo) pomóc- a w wolnej chwili bardzo proszę o krótkie wieści od Sensty, Kajtusia, Dusi, Tusi, Yody, Agatki...wszystkie pieseczki zdrowe? wygłaskać ode mnie proszę!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...