Jump to content
Dogomania

KIRA mały mix husky szuka domu! KAŻDA POMOC POTRZEBNA - w perspektywie schronisko


Ratio

Recommended Posts

URATUJ KIRE PRZED SCHRONISKIEM!

Kira to mix husky i szorściaka, jej ojciec nie jest bliżej znany. 

Urodziła się 6/12/2014. Jest zaszczepiona, odrobaczona, posiada chipa. 

Jedyny problem jaki obecny właściciel ma z nią to to, że w jej żyłach płynie krew husky'ego. Jest to pies wymagający poświęcenia mu uwagi, czasu. Obecny właściciel nie jest w stanie tego Kirze zapewnić. Przez to w jej wychowaniu pojawiły się braki w wychowaniu - w domu potrafiła coś żniszczyć, nabrudzć gdy była pozostawiona sama sobie na zbyt długo. Dlatego szukamy nowego domu, jeśli nie znajdzie go do końca marca, wyląduje w SCHRONISKU :(

Jej niewątpliwą zaletą jest wielkość - Kira to dość małą sunia, jeśli kochasz husky, a nie masz w domu miejsca, to pies dla Ciebie :)

16.jpg
Kontakt: [email protected]
tel:600184160
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom SOS Husky
ul. Ogrodowa 13
42-575 Góra Siewierska
Bank: Bank Zachodni WBK SA
nr rachunku: 58 1090 1652 0000 0001 1802 2107
Z dopiskiem: DAROWIZNA dla Kiry

Zachęcamy do spotkania z Kira osobiście :)

 

 

 

To treść naszego ogłoszenia. Zwrócę się tu jeszcze do całej społeczności, nie tylko do ludzi szukających psiaka - Kira potrzebuje pomocy! Właścicielka nie daje sobie z nią rady zupełnie, stąd mysli o oddaniu :( Behawiorysta stwierdził, że psu potrzebne jest szkolenie. Na które właścicielki nie stać. Nie wiem sama co mam robić. Chcę pomóc, ale nie wiem jak. Znajdą się jakieś dobre dusze? :(

1.jpg

2.jpg

 

6.jpg

12921984_1001739969915992_1194825810_o.jpg

12959575_1001718853251437_660174981_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pies ma ogłoszenia na alegratka, olx, gumtree. No dwóch ostatnich wykupione pakiety wyróżniające. 

 

Na facebooku mamy wydarzenie, gdzie codziennie pubplikujemy posty. Jesteśmy też w kontakcie z fundacją Północniaki, ale niestety tyle psów mają że nam pomóc nie mogą :(

Link to comment
Share on other sites

tak, aktualnie nie mamy wolnego Dt, przekazałam propozycje współpracy jaką mogę na dzień dzisiejszy zaoferować. Nie mogę powiedzieć kiedy zwolni nam się jakieś DT lub trafi nowe, to jak loteria, czasem w dzień zwalnia nam się kilka a czasem całe miesiące czekamy na adopcje. Jak pisałam możemy zrobić apel na naszym fb z informacją o pilnym poszukiwaniu DT/DS. Na dzień dzisiejszy niewiele więcej mogę zrobić. 
Pozdrawiam Magda SOS Husky 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Nie wiedziałam, że fundacja ma tu konto, miała odpisać, ale niestety nie miałam kiedy do komputera usiąść.No nie ode mnie zależy sprawa Kiry, więć właścicielka stwierdziła że będzie szukać dalej, dziękuje za propozycje pomocy ;) Na razie może mamy DT, lepiej nie zapeszać, ale trzymam mocno kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

To nie oficjalne konto stowarzyszenia, a moje prywatne, ale to ze mną Pani mailowała ;) Zainteresowała mnie sprawa Kiry, chciałam trzymać rękę na pulsie gdyby nam się coś zwolniło by móc szybko poinformować jeśli Kira byłaby wciąż potrzebująca ;) 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...