Jump to content
Dogomania

Niko - pomoc dla psa i rodziny...


karolinakrr

Recommended Posts

Z bolem serca ale jednoczesnie u skraju sil pragne znalezc dom dla naszego psa Niko. 

Niko ma 2 lata, jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, troche mniejszy od labradora, wazy 26kg. Bardzo oryginalny z urody, mnostwo osob na spacerach pyta co to za rasa. Mozliwe ze to jakis mix sznaucera. Przyjazny do wszystkich ludzi, dzieci i psow. Uwielbia glaskanie. Od malego nauczony zostawania w klatce kenelowej, traktuje ja jak swoja bude. W domu spokojny i bardzo cichy, na dworze rozpiera go energia, kocha spacerowac, biegac i plywac. Nad chodzeniem na smyczy trzeba popracowac, ciagnie.

Dlaczego szuka domu? Zycie mnie do tego zmusilo i nic nie moge na to poradzic mimo ze chcialabym. Przygarnelismy go bo skonczylby jak reszta rodzenstwa na lancuchu, jednak szybko zorientowalismy sie ze wymaga o wiele wiecej ruchu i zajecia niz mozemy mu dac. Kiedy mial 6 mcy dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy, wtedy tez maz ze wzgledow finansowych podjal decyzje o wyjezdzie za granice. Szukamy mu domu od tamtej pory ale niestety potrzebujacych psow jest mnostwo i jest to bardzo trudne.. Zostalam wiec sama z  malutkim dzieckiem i duzym, niewybieganym psem, maz przyjezdza rzadko, i chyba nikomu nie musze mowic jak ciezko mi jest organizacyjnie, 3 razy wychodzic na spacer z maluchem i psem niezaleznie od pogody.. Pies rowniez cierpi bo siedzi ciagle w mieszkaniu a jest mlody, bardzo energiczny i chcialby moc sie wyszalec. Sytuacja raczej sie nie zmieni, maz nie planuje narazie wracac bo z czegos trzeba zyc. Osoba ktora przygarnie Niko pomoze i psu i mnie. Bardzo prosze o przemyslenie tej adopcji. A jesli ktos chce hejtowac moja decyzje o oddaniu psa niech sie powstrzyma bo sama czuje sie z tym dostatecznie zle, zawsze w mojej rodzinie byly psy i nigdy nie pomyslalam nawet ze bede zmuszona kiedys oddac swojego..

Kontakt: [email protected]

 

Aha, jestem z Lublina ale jesli znajdzie sie super dom mozemy go przywiezc, kwestia dogadania.

Bardzo prosze o pomoc, dla psa i dla siebie..

1058674_1217438054941939_1071166948_n.jpg

12421453_1217438291608582_222761660_n (1).jpg

11080630_1007143485971398_3124215434952279457_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...