Jump to content
Dogomania

piana z pyska / brak szczepienia


davidd86

Recommended Posts

Witam serdecznie, nie potrafię nigdzie znaleźć forum, na którym ktokolwiek opisywał podobny przypadek do mojego dlatego zwracam się o pomoc właśnie tutaj. Posiadam 2 miesięcznego owczarka niemieckiego, który oszczenił się 16.01.2016. Pierwsze szczepienie otrzymał 27.02.2016, oczywiście kolejną szczepionkę powinieniem zapewnić Dragonowi w okolicach 8-9 tygodnia, co oczywiście przeoczyłem ( czego nie potrafię sobie wybaczyć ), więc zastanawiam się czy problem mojego czworonożnego przyjaciela nie jest spowodowany brakiem tego szczepienia, jak to stwierdziło dwóch weterynarzy, którzy nie chcą podać szczepionki dopóki piesek nie wyzdrowieje, co jest zrozumiałe w tym wypadku, jednak minął wczoraj tydzień od momentu jak Dragon dostaje czegoś w rodzaju padaczki i nie przechodzi - średnio 2x dziennie leci mu piana z pyska w pozycji siedzącej podczas czego również robi pod siebie co trwa około 10 sekund, po tym incydencie psiak zaczyna biegać jak otępiały nie zważając na jakikolwiek przedmiot ( również ściany ), na koniec czyli po ok 30 sekundach wszystko wraca do normy. Odrobaczany był już 3 razy, karmę od początku dostaje dla juniora firmy Purina, dostaje również gotowany ryż z marchewką, owoce - wszystko w ilościach jak podaje książka żeby psa nie przekarmić. Tych dwóch panów specjalistów nie stwierdziło żeby Dragon coś przypadkiem połknął, więc ja już rozkładam ręce. Jeśli ktokolwiek z szanownych forumowiczów miał podobny przypadek do mojego będę niezmiernie wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę co może psiakowi dolegać. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...
1 godzinę temu, Mai napisał:

Wścieklizna? 

 

Co z Tobą? Założyłaś z pięc identycznych wątków (kopiowałaś je,bo takie baaaardzo pilne),w żadnym więcej się nie odezwałaś,a teraz odpowiadasz na post sprzed dwóch lat.O co Ci chodzi,tak własciwie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...