Jump to content
Dogomania

STARUSZKI U IZY - życie w psim raju


iwna5702

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękuję za zainteresowanie i zyczenia niestety dostalam kolejny tydzień zwolnienia. Juz nie chce przeciagac sprawy alepo zdjeciu gipsu przerazilam sie. Reka mi zwisla jak podciety liść powstrzymywalam sie od placzu. Staram sie rozcwiczyc reke po tygodniu jeat ciut lepiej .W poniedziałek juz muszę iść do pracy :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2017 o 08:46, iwna5702 napisał:

Dziękuję za zainteresowanie i zyczenia niestety dostalam kolejny tydzień zwolnienia. Juz nie chce przeciagac sprawy alepo zdjeciu gipsu przerazilam sie. Reka mi zwisla jak podciety liść powstrzymywalam sie od placzu. Staram sie rozcwiczyc reke po tygodniu jeat ciut lepiej .W poniedziałek juz muszę iść do pracy :(

wspolczuje :(

a ja mam zapalenie sciegien i tez mi gips ,,grozi"

Dnia 4.03.2017 o 08:47, iwna5702 napisał:

Iza bardzo dobrze sobie radzi z tym towarzystwem :)

o tak!:)  dzis akurat udalo mi sie obejrzec wszystkie filmiki  .z przyjemnoscia- ze tak napisze :)

Link to comment
Share on other sites

Cytat

 

Powoli wracam do bardziej czynnego zycia - wklejam wątek,  ktory powoli zakladam.

To będzie nowy wątek naszych staruszków. Obecny zamykamy - ze wzgledu na dlugą listę rozliczeń przez co może stracić czytelność. Zapraszamy Wszystkich, którzy nam towarzyszą do nowego miejsca na dogo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 9.03.2017 o 08:29, iwna5702 napisał:

Powoli wracam do bardziej czynnego zycia - wklejam wątek,  ktory powoli zakladam.

To będzie nowy wątek naszych staruszków. Obecny zamykamy - ze wzgledu na dlugą listę rozliczeń przez co może stracić czytelność. Zapraszamy Wszystkich, którzy nam towarzyszą do nowego miejsca na dogo.

ok. juz ide...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia ‎2016‎-‎03‎-‎28 o 09:27, iwna5702 napisał:

 

b5c6b9c4-7180-493d-bc66-91c8f692150a_zpsd8b5c6ba-05a8-41eb-a1e0-573b9cc8e8e4_zps

 Wstawiła mi się stara fotka, ktorej nijak nie umiem usunąć - ot wyższa technika. Ale w sumie to Aramek, który jak na razie od pierwszych dni po przyjeżdzie do dziś , caly czas w dobrej formie . Juz dawno poczuł się pełnoprawnym domownikiem i z potulnego psiaczka wyrósł na groznego obrońcę posiadłości, którą zamieszkuje. Obszczeka każdego, kto będzie próbował zająć jego teren :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Udało mi się podjechać z wizytą i popatrzeć na latającą drużynę u Izy.

Część podopiecznych to dziadulki - ale i dla nich ten czas to okazja do spokojnych spacerków i przebywania na powietrzu wśród świeżej trawki oraz różnych innych letnich, ciekawych zapachów

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...