Jump to content
Dogomania

STARUSZKI U IZY - życie w psim raju


iwna5702

Recommended Posts

Z tymi filmikami ciągle mam drobne problemy :)  i czatuje na corkę  żeby mi wkleiła. Na razie jakoś nie możemy się spotkać ale może w weekend się uda. Aramek bez większych zmian, radzi sobie na razie chodzi na tych swoich łapinkach i grzeje  doopkę w domku :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłam w odwiedzinach u Izy i psiaczkow, pgoda jak to tej zimy - fatalna była.

Mam parę fotek i nowe filmiki - na razie wklejam nowe zdjęcia Aramka, który dzieki temu, że ma zapewnione domowe warunki daje radę mimo wyraźnie osłabionych stawów w tylnych łapkach :)

Na ostatnim zdjęciu tez były schroniskowieć, piesio, który nie ma połowy jezyka, dzięki swoim wolontariuszkom zyskał u Izy nowe życie i super warunki na stare lata :)

20171229_115505.jpg20171229_125701.jpg

20171229_123629.jpg20171229_125758.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Aram odszedł za TM  :) nagle przestał chodzic. Tzn . choroba kręgoslupa postępowała, ale Aramek jakoś dawał radę. W końcu jednak  przyszedł dzień, że przestał chodzić,  załatwiał się pod siebie. Cały czas szczekał,  bo chciał wstać,  a nie dawał już rady. Trzeba było podjąć tą najtrudniejszą decyzję... 

Link to comment
Share on other sites

Udało mu siię przeżyć w hoteliku 2lata. Napisałam udało mu się, bo widząc jego stan w momencie przyjazdu wydawało się,  że to jjego życie,  to kwestia tygodni. Hotelik stał się jego domem, mieszkał w nim razem ze swoimi ludźmi,  dzięki którym miał motywację do życia i mam nadzieję, że dzięki życiu w tym miejscu zaznal choć  trochę swojego,  psiego szczęścia... 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...