Jump to content
Dogomania

STARUSZKI U IZY - życie w psim raju


iwna5702

Recommended Posts

No właśnie - Aramek jest psem fundacyjnym ( z tym , ze ja (plus w zależności od sytuacji deklaracje jednorazowe darczynców)  zadeklarowałam 50% wplaty za hotelikowanie i karme - tj. 200 zl m-cznie. Z tego co wiem fundacja  wykonywała badania Aramowi - ale może trzeba je powtorzyć

Iza mówiła, że Aram ma jechać na badania do ortopedy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Aram jest po badaniu rezonansem magnetycznym - niestety wynik potwierdza tragiczny stan jego kręgosłupa,na odcinku szyjnym usuwa się dysk, który uciska nerwy i powoduje trudności w chodzeniu,  może pomogłaby operacja - ale w jego wieku nie ma gwarancji,  ze da pozytywny skutek. Koszt operacji to są okolice 4000 zl. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nasze staruszki mimo złej pogody korzystają z życia - mają duży teren do spacerów czy biegania - dla tych które dają radę.

Aramek mieszka w psim pokoiku w domu u Izy - jest pieskiem, który w te zaczynające się juz jesienne, wilgotne i zimne dni potrzebuje  przebywać w cieple .

Ma trudności z chodzeniem,  więc nie moze się rozgrzać przy spacerze - dużo leży ale na szczęście ma dla siebie ciepłe miejsce.:), gdzie może sobie leżeć obserwując życie domu i domowników :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Godzinę temu, iwna5702 napisał:

Powoli szykujemy się do zimy - myślę o wyprawie do Aramka , ale troche trudno sie zebrać . Teraz szybko się ściemnia - może w najbliższe wolne dni coś mi się uda zorganizować :)

w sobotę go widziałam, ładnie chodzi ( jak na niego), cały czas chce być przy człowieku, cudny psiak

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wiadomość- bardzo się cieszę, że uniknie zimy w schroniskowym boksie na słomie w zawsze mokrym w takim czasie i zimnym boksie. Może mialby szczęście i dostał się do geriatrii - ale chyba nie ma nawet porównania z domowymi warunkami jakie ma u Izy :) - gdzie siedzi sobie w domu, w cieplym pokoju ma wolność i swobodę poruszania się i w zasadzie warunki czasem lepsze, niz w niektórych domach - bo to nie blok tylko domek z dostepem do spacerów bez konieczności pokonywania jakichkolwiek schodków :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...