Jump to content
Dogomania

Pies charczy i sie krztusi


Milkunia

Recommended Posts

Witajcie. 
Jestem tu nowy. Mam 11 miesieczna sunie (kundelka) ktora od dzis rana krztusi sie. 
Nie wiem co jej jest, ale wydaje mi sie, ze cos utknelo jej w gardelku. 
Czy jest jakis sposob by sie tego pozbyc? 
Z racji swiat ani dzis, ani jutro nie dostane sie do zadnego weta. A chce mojej suni pomoc. Jakies rady? 

Ps. Nie pytajcie, u mnie w miejscowosci nie ma wetow pracujacych w swieta itp.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno ma dyżur jakaś lecznica w Twojej okolicy, w większym mieście. Jeśli jest źle, to ja bym nie zwlekała. Swoją drogą obejrzyj  wnętrze pyszczka na ile możesz, Mojemu psu zakleszczył się kiedyś patyk między końcowymi zębami i z trudem mu go usunęłam..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogladalismy caly pyszczek. Nic nie widac. Probowalismy wywolac odruch wymiotny, nie zdalo rezultatu. Dalismy jej chleba, gotowanego ryzu i nic nie pomaga. 

To nie jest jakos mocno. Raz na jakis czas charczy i proboje jakby to cos wykrztusic. 

Do wiekszego miasta nie mam jak sie dostac. Jestem bez samochodu aktualnie, wiec nie ma szans... 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli przełknęła chleb I ryż,to znaczy,że przewód pokarmowy jest drożny.Niewykluczone,że ma np.zapalenie gardła.Nie grzebałabym w tym gardle,niech pije I moze wszystko sie uspokoi do czasu wizyty u weta.A gorączki nie ma?Jak masz daj też NoSpa - może pomóc.Duży to piesek?

Masz możliwośc wyjść z nia gdzieś,gdzie mogłaby najeść sie trawy (perzu)?To spowoduje odruch wymiotny,jesli pies uzna,ze tego potrzebuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To jest 20 kg sredniej wielkosci sunia. 

Niestety nie bardzo ma sie gdzie najesc trawy, jest ona mala i brudna. A mowiac szczerze ona nigdy po trawie nie wymiotowala. 

Goraczki nie ma, mierzylismy wczoraj i sprawdzalismy ze standardowa temperatura wpisana w ksiazeczce zdrowia. 

A czy pies moze zarazic sie angina? Ostatnio chorowalam na anginę ? 

 

Dziekuje wam bardzo za odpowiedzi :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...