Jump to content
Dogomania

Psie Przedszkole Bydgoszcz


Hagen

Recommended Posts


Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą, ale w Bydgoszczy przy ulicy Rynkowskiej 1A funkcjonuje Psie Przedszkole. Piszę o tym dlatego, że na pewno zdajecie sobie sprawę z tego jak ważne jest ono w rozwoju szczeniaka i jak wielu problemów pozwala uniknąć w późniejszym funkcjonowaniu z psem. Zajęcia nie dość, że są różnorodne, to jeszcze odbywają na bezpiecznym, profesjonalnym placu szkoleniowym, a prowadzący zajęcia ma super podejście do tematu i zawsze znajduje czas, żeby mimo pracy w grupie do każdego podejść indywidualnie. Dużo swobody daje też to, że nie trzeba robić wcześniejszych zapisów na zajęcia, wystarczy pojechać z psiakiem i już.

ppb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napiszesz coś więcej? Znalazłam szkołę w necie, ale nie mogę odszukać żadnych informacji o ewentualnych osiągnięciach czy sukcesach szkoleniowców lub wychowanków. Może jakieś linki do filmików?

Będę szukała przedszkola i późniejszych szkoleń za kilka miesięcy, ale chętnie pooglądam co macie do zaoferowania.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że napiszę. W ogóle bardzo fajnie, że już myślisz o wyborze Psiego Przedszkola, bo pewnie się powtarzam, ale jest ono niesamowicie ważne dla rozwoju szczeniaka. Jeżeli znalazłaś Psie Przedszkole Bydgoszcz na Fb to jest tam podany numer telefonu do prowadzącego zajęcia. Zachęcam do kontaktu z nim lub zwyczajnie napisania przez stronę Psie Przedszkole Bydgoszcz na Fb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...