Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kaśka niestety podłapała wirusa biegunkowego z krwią:( Wczoraj wdrożyłam już jej leki od weta i już jest wszystko ok. Jeszcze jutro ostatnia dawka antybiotyku. Na szczęście poza biegunką Kaśka czuła się i czuje bardzo dobrze. Tylko pastą, którą podałam jej do pyska opluła mnie i ściany dookoła:) Podobno bardzo niedobra, ale działa świetnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.09.2018 o 11:24, konfirm31 napisał:

Uważam, Sowo, że to super pomysł i bardzo dziękuję za za chęć altruistycznego niesienia kaganka oświaty.

Ze swojej strony, proponuję zainteresowanie tym tematem Wyszkowskiego koła TOZ (do którego należę) i makowskiego gminnego punktu przetrzymań, czyli Przystanku na Cztery Łapy i Pani Asi, która go prowadzi, znajomych psolubów z Przasnysza i okolicy i oczywiście, Dogomaniaków powiatu makowskiego - Malagos, Irenas, Mazowszanki, Martens, Ewy Oleśkiewicz i..... mnie. Wszystko jest do dogrania, tyle, że już po wyborach, jak opadną polityczne emocje i będzie wiadomo, z kim w gminie trzeba rozmawiać w sprawie sali na wykład. Sądzę, że warto taką wiedzę upowszechniać, nie tylko wśród Dogomaniaków, ale i "zwykłych" psolubów. Liczę tu bardzo na Malagos, też inspektora TOZ Wyszków, doświadczoną społeczniczkę, dogomaniaczkę prowadzącą od lat BDT, no i....  moją psiapsiółę :). Oczywiście, jeśli Sowa zgodzi się odwiedzić północne Mazowsze. O dach nad głową i inne sprawy materialne, oczywiście zadbamy. 

... Bo nie jest światło, by pod kocem stało.... 

sorry za off. Podziało się coś w temacie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dostałam pięknego, wypasionego maila w sprawie adopcji Kaśki. Pani dosłownie opisała każdy szczegół ze swojego życia, otoczenia, doświadczenia itd. Warunki wydawały się dla Kaśki super, pomijając dwa koty, ale może udałoby się pani pogodzić zwierzaki, bo wszystko poza tym było super. Pani została poproszona o kontakt tel. (bo do siebie nie podała) i nie odezwała się więcej... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U Kaśki bez zmian, domu nadal nie widać, ech:(

Rozliczenie:

Stan konta na 5 grudnia wynosił -73 zł

+400 zł helli

-450 zł hotelowanie 6.12-4.01

-25 zł szczepienie p. wściekliźnie

-5 zł dojazd weta (częściowe koszty)

Stan konta na 4 styczeń wynosi -153 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...