Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Trzeba Kasię intensywniej ogłaszać na różne województwa, aktualizować, wyróżniać ogłoszenia, zmieniać fotki i teksty. To zwiększa szanse na znalezienie domu. Czas płynie, Kasia będzie coraz starsza, może zacząć chorować i wtedy z adopcją będzie jeszcze trudniej.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2018 o 09:43, konfirm31 napisał:

Mar.gajko, chyba nie bywa teraz na dogo . Moje pw do Niej, też pozostało bez odpowiedzi :(. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Serdeczności zostawiam

Konfirmie, bywam rzadko. Kasike ogłaszam cały czas. Ostatnio wyróżniłam wszytskie ogłoszenia. I Kaśkę i Owczusia. Ale nic nie dzwoni, no jeden telefon był. Pani pytała "Czy z psem te cyrki z umowami i szykanami?"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2017 o 22:39, andzia69 napisał:

https://www.facebook.com/anita.nawrocka.5/media_set?set=a.1544382758959473.1073741877.100001632908448&type=3&pnref=sto

Mariola - no co ja Ci mogę powiedzieć :( ciężko z domami :( jakbys miała yoreczka albo ciulę to byś nie mogła się opędzić od telefonów

Mnie się Kasia bardzo podoba. A ludzie to debile

 

Bardzo proszę, jak ktoś ma FB żby ten post Andzi udostępniał, niech się rozlezie. Podobno tam można jakoś "sponsorować" posty. Ja chętnie zapłacę, jak ktoś umie to zrobić.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mar.gajko napisał:

Bardzo proszę, jak ktoś ma FB żby ten post Andzi udostępniał, niech się rozlezie. Podobno tam można jakoś "sponsorować" posty. Ja chętnie zapłacę, jak ktoś umie to zrobić.

 

się rozlazło :)

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że wystawiam od wielu lat ogłoszenia na Olx i zapewne na licznie wykupywane wyróżnienia, mam dostać gratis wyróżnienie Maxi na wskazane przeze mnie ogłoszenie. Ogłoszenia wszystkich innych psów, które ogłaszam dla innych osób mam wyróżnione, więc wskazałam Kasię, której już wcześniej wystawiłam ogłoszenie. Jak je wyróżnią to dam znać. Jeżeli mam coś w nim zmienić to dajcie znać:

https://www.olx.pl/oferta/kaska-w-typie-cane-corso-CID103-IDoOnbs.html

Na dogo zajrzę dopiero jutro w godzinach raczej wieczornych, więc w razie czego już jutro się tym zajmę. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kolejna kobietka napisał:

No niestety od 7 marca czekam na obiecane wyróżnienie ogłoszenia ----> klik gdzie wskazałam ogłoszenie Kasi, jak na razie nie zostało wyróżnione, napisałam do nich już kilka wiadomości, poczekam jeszcze 2 dni, jak nie wyróżnią to wyróżnię z tych 15 zł, które mam w skarbonce Olx. . 

KK kiedykolwiek wyróżniałas ogłoszenia, jak pamiętasz, zawsze przelewałam Ci pieniążki. Bez najmniejszego problemu. Nie rozumiem tej tyrady na ten temat. eżeli możesz wyróżniaj cały czas. I informuje mnie o kwotach, będę je przelewała, jak dotychczas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W końcu wyróżnili ----> klik

mar. gajko ogłoszenie Kasi wystawiłam grzecznościowo i chyba jedynie raz ponawiałam jej ogłoszenia, tak samo było z wyróżnieniem. Nie jestem w stanie ogłaszać i zajmować się wyróżnianiem ogłoszeń Kasi regularnie, nawet jeżeli w tym wypadku to ty płacisz za wyróżnienie a nie ja. Mam niestety za dużo zobowiązań w stosunku do innych psów. W tym wypadku zrobiłam wyjątek gdyż ogłoszenia wszystkich "moich" psów mam wyróżnione i szkoda było nie skorzystać z gratisu od nich. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trochę mnie martwi kaszel u Kaśki. Lotensin wydaje się już nie pomagać. W sumie odkąd Kaśka wróciła to mimo podawania Lotensinu kaszel się pojawiał. A ostatnio już regularnie po każdym przebiegnięciu, poszczekaniu na inne psy Kaśka kaszle. Podobny kaszel i w podobnych sytuacjach miał Dżeki i u niego okazało się, że serce zdrowe a za to zapadnięta jest tchawica, ale chyba u dużych psów się to nie zdarza/rzadko zdarza? Jeśli na początku pomagał Lotensin, to chyba jednak serce... Może dawka już za mała... Zapytam weta czy można zwiększyć i do ilu.

Moglibyśmy wziąć Kaśkę na echo serca do Lublina - gdyby udało się dokoptować jeszcze jakiegoś pieska na badania, to koszt transportu by się rozłożył. Wtedy sytuacja byłaby jasna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...