Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

11 godzin temu, Poker napisał:

Ja nie wiem czy ludzie to debile.Mnie Kasia mi się podoba ,ale z różnych nie adoptowałabym jej. 

Ale może w końcu znajdzie jakiś ludź, który się zakocha w suni i ją adoptuje.Życze tego jej i Wam z całego serca.

Pokerku - nie jesteś na FB to tego nie widzisz, ale tak jest - ludzie to debile niestety. Dla debili ważna jest...rasa - nieważne, czy będzie stary, schorowany, z pseudo, byle by był małym pieskiem z włosem! a jak się wstawia male śliczne kundelki, nawet z wlosem to zero udostępien, zero chętnych. Wiesz, że jak była rozbijana pseudo z yorkami i maltanami, to na 130 pswo bylo 3 tysiące! chętnych? bez względu na to w jakim stanie psychicznym, fizycznym i "chorobowym' pies jest? Ja wczoraj umieściłam ogłoszenie, ze na cito potrzebny dt dla suni w cieczce, malenkiej, która biega po wsi i gwałcą ją psy - myślisz, ze się ktos zgłosił? NIKT! nawet 1/4 półgłupka nie zadzwoniła z oferta pomocy :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

To fakt , nie jestem na FB. Na szczęście są ludzie , którzy adoptują psy stare , chore i nie w typie. Mamy wiele przykładów na dogo. Czasem to mi się wydaje ,że łatwiej znaleźć dom staremu psu , niż młodemu.

nie wiem...my mamy pod opieką 13 psów - nikt ich nie chce :( zwykłe bure albo czarne podpalane, ze swoimi strachami, starsze średnie :( 

a jeśli chodzi o tą sunię z cieczka, to wygląda tak ...niestety nikt pomóc nie chce :(

25360037_1489995651119187_1511672135_n.jpg

25360622_1489995727785846_1325327193_n (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

O, matko! Śliczne maleństwo i tak prosi o pomoc :(. Strasznie mi przykro, że nie mam jak :(((. Dwa razy mnie prosiła o pomoc sunia z cieczką. Jednej udało się pomóc w miarę szybko (Pomidorowa Pomi), drugiej, niestety nie i bardzo długo prześladowało mnie jej błagalne spojrzenie i to, że nie pomogłam. Potem, wylądowała na makowskim Przystanku, gdzie pomimo swoich zalet i wielu ogłoszeń, przesiedziała przez dwa lata. Wreszcie, szczęście się do niej uśmiechnęło na całego i zamieszkała w domu znajomego naszej Nutusi :)). Dawna Szajni, już jako Szajka w swoim domku :)))))) 

PART_1512838378826.jpeg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, andzia69 napisał:

Ja wczoraj umieściłam ogłoszenie, ze na cito potrzebny dt dla suni w cieczce, malenkiej, która biega po wsi i gwałcą ją psy - myślisz, ze się ktos zgłosił? NIKT! nawet 1/4 półgłupka nie zadzwoniła z oferta pomocy :( 

Czy ta sunia ma na dogo swój wątek?

I czy rozważasz umieszczenie jej w PDT lub hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, memory napisał:

Czy ta sunia ma na dogo swój wątek?

I czy rozważasz umieszczenie jej w PDT lub hoteliku?

Nie ma wątku, na hotel nas nie stać - mamy 13 psów pod opieką i dlugi za hotelik szczyli z matka i u wetów

Jeśli ją złapią, to pojedzie do Mikropsów. Magda chociaż nie ma dt zgodziła się ją zabrać, bo patrzeć nie mogła

Link to comment
Share on other sites

Domek wygląda dobrze :) Pan do mnie dzwonił, skierowałam, po rozmowie do Murki, i przyjechał poznać Kaśkę. My z Murką mamy paranoję :) jest tak "idealny", że zastanawiamy się gdzie jest haczyk? Miły, stonowany, odpowiedzialny, spokojny. Bardzo fajne podejście do Kasi. Uprzejmy. Dobrze wychowany. :) No, to niemożliwe jest, być bez widocznych wad!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, andzia69 napisał:

Nie ma wątku, na hotel nas nie stać - mamy 13 psów pod opieką i dlugi za hotelik szczyli z matka i u wetów

Jeśli ją złapią, to pojedzie do Mikropsów. Magda chociaż nie ma dt zgodziła się ją zabrać, bo patrzeć nie mogła

Andzia i co odłapana ta mała?

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mar.gajko napisał:

Domek wygląda dobrze :) Pan do mnie dzwonił, skierowałam, po rozmowie do Murki, i przyjechał poznać Kaśkę. My z Murką mamy paranoję :) jest tak "idealny", że zastanawiamy się gdzie jest haczyk? Miły, stonowany, odpowiedzialny, spokojny. Bardzo fajne podejście do Kasi. Uprzejmy. Dobrze wychowany. :) No, to niemożliwe jest, być bez widocznych wad!

z ogłoszenia dzwonił? czy z FB?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2017 o 21:21, mar.gajko napisał:

Domek wygląda dobrze :) Pan do mnie dzwonił, skierowałam, po rozmowie do Murki, i przyjechał poznać Kaśkę. My z Murką mamy paranoję :) jest tak "idealny", że zastanawiamy się gdzie jest haczyk? Miły, stonowany, odpowiedzialny, spokojny. Bardzo fajne podejście do Kasi. Uprzejmy. Dobrze wychowany. :) No, to niemożliwe jest, być bez widocznych wad!

Parafrazując telewizyjną reklamę: Może nie ma tak idealnych mężczyzn, ale na pewno są takie domki ;)

Oby ten taki się okazał i Kaśka wreszcie znalazła swoją przystań na zawsze.

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...