Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Dnia 2.11.2017 o 20:23, mar.gajko napisał:

Dzięki Murko. A ja w rozpaczy jestem. Przez ten czas był JEDEN imbecylowaty telefon. JEDEN!!!!

No tak, taki telefon to faktycznie jakby wcale nikt nie dzwonił:(

Trzymam wciąż kciuki, bo przecież Kasia młoda, urodziwa...

 U "mojej" Hany dosłownie cisza, ani jednego zapytania; a Teo wszyscy chcą na na łańcuch, jakaś plaga:(

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciu. gdzie jest z profilu przypomina (ale mało) doga niem. Może by ją pooglaszac na jakiś dogowych forach? Np. takie. coś znalazłam: http://www.dogi-adopcje.pl

Pb jest chyba z jej charakterem - dogi mają inny? Nie są agresywne i nie zabijają innych psów? Nie znam się.

Edit: ale fani dogów niem. wiedza jak to jest z dużym psem, jakich warunków potrzebuje, że mogą być wydatki- karma, wet. itp

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, andzia69 napisał:

Ona bardziej w typie azjaty  - przynajmniej na taką ją "zrobili". Cudna jest :) Dodam te zdjęcia u mnie na fb w jej albumie

Dzieki. Podaj może linka do tego FB może ktoś jeszcze udostępni? Ja nie mam. Nie wiem już co z nią robić i jak ogłaszać. Zestarzeje mi się u Murki, a to taka piękna sunia. Mimo wyróżnionych ogłoszeń, ani jednego telefonu ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

Mar gajko moze dorobie suni troche ogloszen? Tylko tekst bym potrzebowala

Oglsszacie ja na morusku?

Nie wiem czy cos pomoge ale ogolnie jest tak ze im wiecej ogloszen tym wieksza szansa

Na jakie miasta-miasto ma olx?

 

Edit: juz widze wczesniejsze ogloszenia i tekst. Ma tylko ten pakiet od kk?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2017 o 23:02, mar.gajko napisał:

Dzieki. Podaj może linka do tego FB może ktoś jeszcze udostępni? Ja nie mam. Nie wiem już co z nią robić i jak ogłaszać. Zestarzeje mi się u Murki, a to taka piękna sunia. Mimo wyróżnionych ogłoszeń, ani jednego telefonu ostatnio.

https://www.facebook.com/anita.nawrocka.5/media_set?set=a.1544382758959473.1073741877.100001632908448&type=3&pnref=sto

Mariola - no co ja Ci mogę powiedzieć :( ciężko z domami :( jakbys miała yoreczka albo ciulę to byś nie mogła się opędzić od telefonów

Mnie się Kasia bardzo podoba. A ludzie to debile

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2017 o 22:39, andzia69 napisał:

https://www.facebook.com/anita.nawrocka.5/media_set?set=a.1544382758959473.1073741877.100001632908448&type=3&pnref=sto

Mariola - no co ja Ci mogę powiedzieć :( ciężko z domami :( jakbys miała yoreczka albo ciulę to byś nie mogła się opędzić od telefonów

Mnie się Kasia bardzo podoba. A ludzie to debile

 

Ja nie wiem czy ludzie to debile.Mnie Kasia mi się podoba ,ale z różnych nie adoptowałabym jej. 

Ale może w końcu znajdzie jakiś ludź, który się zakocha w suni i ją adoptuje.Życze tego jej i Wam z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...