Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

44 minuty temu, UlaFeta napisał:

Jolu,a może bys zrobila bazarek dla Kaski:)

Trochę "szmat":) mam.

Zrobię, tylko jeszcze nie wiem kiedy,bo czekam na dostawę fantów. To mają być naczynia, więc "szmaty" jak najbardziej wskazane :)

Uzgodnię termin z mar.gajko,żebyśmy nie wchodziły sobie w drogę :) albo połączymy siły.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, jola&tina napisał:

Zrobię, tylko jeszcze nie wiem kiedy,bo czekam na dostawę fantów. To mają być naczynia, więc "szmaty" jak najbardziej wskazane :)

Uzgodnię termin z mar.gajko,żebyśmy nie wchodziły sobie w drogę :) albo połączymy siły.

OKI:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2017 o 21:20, mar.gajko napisał:

Pani Ela zadzwoniła do mnie dzisiaj koło południa, że Kasia zagryzła psa sąsiadów. Psy dwa od sąsiadów biegały luzem zawsze i szczekały przez ogrodzenie. Podobno jeden z nich kiedys złapał Kasię za nos. Kiedyś, jakiś czas temu, wyskoczyła pierwszy raz, ale go "ścisnęła" i pies przeżył. Przez jakiś czas psy nie latały luzem. Dzisiaj wyskoczyła i zagryzła suczkę. Pani Ela powiedziała, że albo musi uśpić albo odda komuś do pilnowana (na łańcuch). Wkurwiłam się niepomiernie. Zadzwoniłam do Murki i wybłagałam, żeby Murek pojechał zabrać Kasię. W tej chwili sa już w drodze do hotelu. Kasia jest przerażona i zestresowana. Na razie nie będę roztrząsać, dlaczego tak się stało. Czyja to wina, bo to nie ma już znaczenia. Kasia musi dojść do siebie i trzeba ja ocenić, czy wszystkie małe psy będą dalej wzbudzać agresję. Nie wiem czy pamiętacie, w tym domu jest buldożka, i Kasia od pierwszej wizyty absolutnie nie przejawiała żadnej agresji w stosunku do tej suni.

Pani powiedziała, że jak teraz widzi zakrwawioną Kasię, to boi się o dzieci. I sąsiedzi ją zlinczują, jeżeli Kasia zostanie.

Proszę Was o deklaracje, sama teraz nie udźwignę wydatków, a nie ma co liczyć na to, że Kasia znajdzie dom szybko.

jesuuu co za durni ludzie! tak - Kasia na pewno jest krwiożerczą bestią, która rzuciłaby się im do gardeł! widać jak ludzie mają mało pojęcia o psach, ich zachowaniu! Winni są ludzie! tylko i wyłącznie - ci od Kasi - bo dopuscili do tego, ze suka biegała bez nadzoru! bo inaczej jakby się wydostała poza posesję??? no i tych, co puszczali swoje "burki" coby sobie pewnie polatały - jak to na wsiach bywa

biedna sunia :(

Link to comment
Share on other sites

Ano przyszedł czas rozliczenia, to już miesiąc stuknął od jej powrotu... Nie wiem jak z fotkami do ogłoszeń - robić nowe? 

 

Wpłaty:

+400 zł helli

+40 zł Iwona K.

+200 zł helli

+200 zł helli

Razem: +840 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie 14.06-13.07

-230 zł transport z DS

-33 zł Lotensin

-16 zł Fiprex 

Razem: -729 zł

 

+840 zł - 729 zł = +111 zł

Stan konta na 13 lipiec wynosi +111 zł.

Link to comment
Share on other sites

Murko dzięki za rozliczenie i Helli za wielką hojność dla Kasi. Bardzo. Dziękuję też Iwonie K. za wspomożenie Kaski, nie wiem jaki ma nick. Na pierwszej stronie uzupełnię już jutro, na świeżym umyśle.

Murko cały czas myślę, czy ją już ogłaszać? Sama nie wiem, z jednej strony trudno znaleźć dom będzie, jak wiemy, czyli lepiej już ją ogłaszać. Z drugiej nie wiem jak ją ogłaszać. Jako jedynaczkę? Bez powodu, do rezydentki była OK. Tylko do mieszkania? Żeby jej nie kusiły wycieczki?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nic nie pisać w ogłoszeniu, że jedynaczka czy do bloku - jak się ktoś zgłosi to się będzie weryfikować. Najważniejsze, żeby dom był doświadczony. Na pewno najbezpieczniej by było, gdyby była sama lub jeśli inny pies będzie to żeby nie zostawały same... Jeśli chodzi o płot, to tam był jednak ten płot niski i z tego co pamiętam to od początku martwiliśmy się o wysokość tego płotu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2017 o 00:39, mar.gajko napisał:

Murko dzięki za rozliczenie i Helli za wielką hojność dla Kasi. Bardzo. Dziękuję też Iwonie K. za wspomożenie Kaski, nie wiem jaki ma nick. Na pierwszej stronie uzupełnię już jutro, na świeżym umyśle.

Murko cały czas myślę, czy ją już ogłaszać? Sama nie wiem, z jednej strony trudno znaleźć dom będzie, jak wiemy, czyli lepiej już ją ogłaszać. Z drugiej nie wiem jak ją ogłaszać. Jako jedynaczkę? Bez powodu, do rezydentki była OK. Tylko do mieszkania? Żeby jej nie kusiły wycieczki?

ja bym ją oglaszala  - dom znaleźć trudno? tak samo jak dla ttb :) do ludzi jest ok - i to jest najważniejsze! a że psow moze nie tolerować - nie ona jedna

dajcie mi jakiś tekst i ładne zdjęcia to dam ją u siebie jeszcze na fb

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, andzia69 napisał:

ja bym ją oglaszala  - dom znaleźć trudno? tak samo jak dla ttb :) do ludzi jest ok - i to jest najważniejsze! a że psow moze nie tolerować - nie ona jedna

dajcie mi jakiś tekst i ładne zdjęcia to dam ją u siebie jeszcze na fb

Dzięki Anita. Napisze Ci coś i podeślę mailem.

Ona toleruje psy, tylko te jedne jej podpadły, kurna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...