Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

7 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo piękna i wzruszająca sunia..Tak bardzo żałuję, że nie mogę jej zabrać już w tym tygodniu do dt

Witaj Agat na wątku Karmen. Ja też żałuję, ale nie wybaczyłabym sobie, gdybyś miała przez to jakieś problemy. To duża suczka, o której tak naprawdę nic nie wiemy. Ona powinna jechać w dużym transporterku. Ale i tak bardzo Ci dziękuję, ze chciałas pomóc.

5 godzin temu, Tola napisał:

Jest propozycja transportu do Warszawy 09.04, - patiC bedzie prawdopodobnie wiozła suczkę od Murki do Poznania, tylko nie wiem, czy to się nam opłaci, bo koszt spory, ale do podziału...

 Jutro  napiszę więcej,  bo dzisiaj padam

Jeżeli do tego czasu nic innego nie znajdziemy, to powinniśmy skorzystać z tej opcji.

 

Zajrzałam na konto Karmen. Przyszły wpłaty od Anuli - 50 zł i od Pawła - syna Alaskan malamute - 50 zł

Bardzo, bardzo dziękuję !!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bela51 napisał:

A nie rozwazacie mozliwosci aby na te pare dni  ( w sumie wiecej, niz pare ) zabrac ja do Murki ? Sunia ma jakies pieniązki ?

Byłaby juz bezpieczna ... a tak to nigdy nic  nie wiadomo z tym Waszym schroniskiem.

Rozmawiałam z Murka juz 2 razy - nie ma miejsca - teraz jak pojedzie jakiś psiak to dopiero będzie mogła przyjąć sunię :(

Bardzo martwię się ta sytuacja jak Wy wszystkie, ale nie mam gdzie jej zabrać na ten czas :(

A sprawa transportu przedstawia się  tak:

9 albo 10 kwietnia patiC będzie wiozła od Murki do Poznania suczkę Frajdę

-

Rozmawiałam przed chwilką  z patiC - ma wyliczyć koszt transportu i część, jaką trzeba byłoby zapłacić za Karmen  - ma mi dac znać jutro lub dzisiaj póżnym wieczorem.

Tylko ze wtedy wyjazd Karmen przesunie sie o kolejny tydzień :(

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, agat21 napisał:

Jak duży byłby transporterek z Karmen? 

Agatko, rozmawiałam z Tolą i mówiła, ze do osobowego raczej nie wejdzie. Chyba, że to combi. Ja też mam coraz większe obawy, czy zdążymy wyciągnąć suczkę, zanim ją wydadzą.

Będę chciała zrobić bazarek kilometrowy. Moze z zebranych pieniędzy uda się pokryć koszt transportu.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Ja tez :(

Gdyby Murka znalazła  miejsce, byłoby zupełnie inaczej, wszyscy bylibysmy spokojniejsi, a suczka bezpieczna. ,

Boję się, ze nim znajdziemy transport, sunia zostanie wydana :(

 

Nie wiem być może nie doczytałam - a  nie możemy jej zarezerwować?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Nie wiem być może nie doczytałam - a  nie możemy jej zarezerwować?

Suczka jest zarezerwowana,a le to dlugi czas do wyjazdu, a pracownicy się zmieniają - wystarczy, ze ktoś komus czegoś nie przekazał i będzie problem.

Przed chwilka TZ rozmawiał z kierownikiem i tez mówił o suczce. Może to zabezpieczy Karmen...

Link to comment
Share on other sites

Żałuję, że sucz nie może przyjechać do nas wcześniej - niestety tak akurat z tymi wyjazdami wypadło i trudno szukać opieki do nowoprzybyłego psa, który jest bardzo zdezorientowany sytuacją i istnieje ryzyko, że na spacerze na ten przykład ucieknie takiemu opiekunowi.. bo i o tym już myślałam.
Mam nadzieję, że wszystko się uda i pobyt u nas wynagrodzi jej ten czas oczekiwania.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Marlena:) napisał:

Żałuję, że sucz nie może przyjechać do nas wcześniej - niestety tak akurat z tymi wyjazdami wypadło i trudno szukać opieki do nowoprzybyłego psa, który jest bardzo zdezorientowany sytuacją i istnieje ryzyko, że na spacerze na ten przykład ucieknie takiemu opiekunowi.. bo i o tym już myślałam.
Mam nadzieję, że wszystko się uda i pobyt u nas wynagrodzi jej ten czas oczekiwania.

Musimy sobie jakos poradzić. Tola napisała mi, ze jest prawdopodobieństwo, ze zaraz po świetach zwolni się miejsce u Murki i będzie mozna na ten krótki czas, zakwaterować tam Karmen.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, anecik napisał:

Jestem, jestem Havanko żebyś nie myślała że nikogo nie ma :)

Fajnie Anetko, że zaglądasz.

6 minut temu, bela51 napisał:

Tez zaglądam i cały czas mysle. Oby sie bieduli udało. Mam strasznego doła po smierci Waszej Miszki :(

Też jestem w stresie. czasem los lubi płatać figle i krzyżuje wszystkie plany. Oby tylko nie dopadł naszej Karmen.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, agat21 napisał:

Czyli wygląda na to, że jeszcze "tylko" święta musi suczynka przetrzymać w schronie? 

Nasze plany tak własnie wyglądają. Czekam na info od Toli o kosztach transportu Karmen do Warszawy i zaraz chcę ruszyć z bazarkiem kilometrowym.

Link to comment
Share on other sites

Jest już informacja na temat kosztów transportu. PatiC przewiezie suczkę do Warszawy za 370 zł. Jest to opłata za trasę Warszawa-Zamość-Warszawa.

W związku z tym, zapraszam na bazarek kilometrowy, na którym spróbujemy się zmierzyć z tą kwotą 81102615_preview_01__9S_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...