Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

4 godziny temu, Marlena:) napisał:

Jestem i ja, rozmawiałam z Tolą i wiem, że Karmen już zarezerwowana.

Rzeczywiście jest bardzo podobna do naszej Carmen i widzę, że charakter też ma równie świetny <3
Chętnie zrobię jej jakieś ogłoszenia, myślę, że ma szansę na znalezienie świetnego domu bez zbędnego czekania!
Dajcie tylko znać, co ewentualnie napisać w treści ogłoszeń  i do kogo namiary ;)

Witaj u Karmen Marleno ! Dopiero wróciłam. Jak pisałam wcześniej, ogłoszeniami chciałabym zająć się sama. Inne psiaczki ogłaszam to "swoją sunie" tym bardziej.

Jak się miewa Afra - Karmen? Pamiętam ja; ma piękne umaszczenie, ale jest chyba trochę mniejsza od Karmen z tego wątku. Wymiziaj ją ode mnie.

3 godziny temu, Anula napisał:

Havanka robi ogłoszenia i są zrobione w bardzo dobrej formie.Pod moją opieką psiaki dzięki ogłoszeniom Havanki znalazły dość szybko domki.Dla suni by się przydała pomoc w postaci bazarków.Jeżeli by ktoś zaoferował taką pomoc bym była bardzo wdzięczna.Ja z Bogusik nie możemy jak na razie zaoferować takiej pomocy,ponieważ dzięki bazarkom utrzymujemy psiaki w Hoteliku.

Dziękuję Anula. Miło słyszeć taką ocenę ale też ogromna radość, ze udało się pomóc kolejnemu psu.

Oczywiście bazarki na wagę złota ! W najbliższym czasie przymierzę się do kolejnego.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, milagros19853201 napisał:

ale ona sliczna

biedulka

 

Tak, tylko szkoda, ze tak się marnuje w schronie.

na zdjęciach widać, jak sunia nie chce wracać do schronu, jak tuli się do TZ Toli i chowa za nim. Serce rozrywa mi się na milion kawałków... Wykorzystam kilka zdjęć do ogłoszeń.

Tolu, bardzo Ci dziękuję !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanka, rozmawiałam dzisiaj z koleżanką i opowiedziałam o suni, nawet pokazałam jej zdjęcia. Chce wspomóc grosikiem, podaj proszę nr konta do przelewu.

 

Joasiu, bardzo Ci dziękuję. Zaraz wyślę nr konta.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, rozmawiałam ze swoim synem, powiedziałam mu o Karmen i efekt rozmowy jest taki, że wieczorkiem przeleje jednorazowo 50 zł a potem będzie wpływała stała co miesiąc do chwili znalezienia domku. Kwotę stałej deklaracji podam wieczorkiem.   

Dumna jestem ze swoich synów.  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Joasiu, nawet nie sądziłam, że tyle osób będzie mnie wspierać w pomocy dla Karmen. Wspaniali Ludzie, których tu spotykam na co dzień, to największy skarb !. Podziękuj Synowi za ten DAR SERCA i za niegasnącą wiarę w dobroć ludzką (ale patetycznie zabrzmiało). Masz wspaniałych Synów !

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, bela51 napisał:

Piękna, wspaniała sunia ! Tolu, dobrze ze załozyłas jej wątek. Jednak trzeba pilnowac, aby ktos nie zabrał jej na łancuch. Czy masz tak mozliwosc ?

Witaj Belu. Karmen jest już zarezerwowana w schronisku. Ale i tak nie mam 100% pewności, czy mimo rezerwacji, nie zostanie wydana.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bela51 napisał:

Piękna, wspaniała sunia ! Tolu, dobrze ze załozyłas jej wątek. Jednak trzeba pilnowac, aby ktos nie zabrał jej na łancuch. Czy masz tak mozliwosc ?

Od wczoraj wiele się zmieniło :):):) - jest dt dla Karmen :):):) u Marleny, u której parę lat temu dt i wiele miłosci dostała inna suczka OH z zamojskiego schroniska - Afra - teraz Carmen ;)

Marlena - ściskam mocno i bardzo, bardzo dziękuję !k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_origk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

 

Wątek zalożyła Havanka ;)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, rozmawiałam ze swoim synem, powiedziałam mu o Karmen i efekt rozmowy jest taki, że wieczorkiem przeleje jednorazowo 50 zł a potem będzie wpływała stała co miesiąc do chwili znalezienia domku. Kwotę stałej deklaracji podam wieczorkiem.   

Dumna jestem ze swoich synów.  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Joasia - podziękuj synowi - wdał się chłopak w mamusię k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig.

Karmen może jechać do Marleny po 4.04 - trzeba już szukać transportu.

Najchętniej to zabrałabym ją z tego schroniska już dzisiaj, ale gdzie :(

U Murki nie ma miejsca, dopiero może po świętach, ale wtedy na tydzień to nie ma sensu...

Być może 30  do Warszawy będzie jechał mały piesek z zamojskiego schronu, mozna byłoby wysłać i sunię, ale gdzie ją przetrzymać do czsau przyjazdu Marleny....

Drugie wyjscie do szukanie transportu z jakimś innym psem...

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Od wczoraj wiele się zmieniło :):):) - jest dt dla Karmen :):):) u Marleny, u której parę lat temu dt i wiele miłosci dostała inna suczka OH z zamojskiego schroniska - Afra - teraz Carmen ;)

Marlena - ściskam mocno i bardzo, bardzo dziękuję !k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_origk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

 

Wątek zalożyła Havanka ;)

Wspaniałe wieści !!! Marleno, bardzo Ci dziękuję ! Nie chcę zapeszyć, ale na razie wszystko się szczęśliwie układa.

Napisałam do Agat21 w spr. transportu. Będzie jechać w najbliższą środę z Rzeszowa do Warszawy. Karmen jest dość dużą suczką, więc nie wiem, czy się zgodzi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Wspaniałe wieści !!! Marleno, bardzo Ci dziękuję ! Nie chcę zapeszyć, ale na razie wszystko się szczęśliwie układa.

Napisałam do Agat21 w spr. transportu. Będzie jechać w najbliższą środę z Rzeszowa do Warszawy. Karmen jest dość dużą suczką, więc nie wiem, czy się zgodzi.

Ale jak sunia ma jechać 30, to trzeba jej znalezc jakies lokum w Warszawie, bo Marlena wraca dopiero 4.04...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...