Jump to content
Dogomania

SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki


Recommended Posts

28 minut temu, mimbr napisał:

Zabrałam go stamtąd. Na razie tyle. Będę wieczorem.

:)

serce się raduje! śliczny jest ten biedaczek. na razie nie mogę stałej zadeklarować, bo w między czasie zadeklarowałam się na 2 pieski na fb:( jeden raczej długo będzie w hoteliku:(

ale na razie 50 zł jednorazowo i w razie czego coś jeszcze uzbieram! On mi tak przypomina Zosie :( :( :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mimbr napisał:

Skoro tak uważacie, to super. Dzwoniłam do Murki. Jej zależy, żeby piesek dotarł w dzień powszedni jak najwcześniej, żeby zabrać go do weta zanim wpuści go do hotelu. W związku z tym, że Jej nie bardzo pasują terminy, kiedy ja mogę go dowieźć, ustaliłyśmy, że Jej mąż, wracając z Lublina, zboczy z trasy i zabierze pieska w poniedziałek ok. 11, a ja z koleżanką urwiemy się z pracy, żeby go zapakować do samochodu. Ja zwrócę koszty podróży.

On ma chyba jeszcze coś z łapkami. Dzisiaj pielgrzymowałam po domach blisko miejsca jego bytowania, myślałam, że na krótko ktoś go przyjmie i on chodził ze mną dlatego mogłam to zaobserwować. On bardzo chce do ludzi. Ja już psychicznie nie wyrabiam, kiedy stamtąd odjeżdżam,a on patrzy

Fajnie. Ciesze się, ze jest uratowany.

 

Link to comment
Share on other sites

A ja proponuję urzadzić konkurs na imie dla pieska, taki niby bazarek. Każda propozycja imienia byłąby płatna, i konkurs miałby forme licytacji. ten kto da najwiecej wygrywa. Czasu mam niewiele ale moge taki konkurs poprowadzic. Co Wy na to?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, doris66 napisał:

A ja proponuję urzadzić konkurs na imie dla pieska, taki niby bazarek. Każda propozycja imienia byłąby płatna, i konkurs miałby forme licytacji. ten kto da najwiecej wygrywa. Czasu mam niewiele ale moge taki konkurs poprowadzic. Co Wy na to?

Super popieram jak najbardziej,zawsze troszkę grosików wpadnie biduli.

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, doris66 napisał:

A ja proponuję urzadzić konkurs na imie dla pieska, taki niby bazarek. Każda propozycja imienia byłąby płatna, i konkurs miałby forme licytacji. ten kto da najwiecej wygrywa. Czasu mam niewiele ale moge taki konkurs poprowadzic. Co Wy na to?

To rób ten konkurs.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.  

Dziś rano udało mi się wynająć dla piesia komórkę,takie coś, co do złudzenia przypomina schroniskowy boks, taki wewnętrzny. Okazał się baardzo pokorny, nie miałam problemu z wsadzeniem go do auta ani z podróżą. Po południu wzięłam go na  mini przechdzkę po podwórku, żeby się załatwił. Wieczorem wyprowadzi go Pani, która go przyjęła, rano też. Jego zadaniem jest przetrwać tam do jutra. Jutro ok trzynastej wyruszam z nim w drogę do hotelu, bo Madie trochę zmodyfikowała swoją decyzję, ale myślę, że o tym Ona sama napisze, jak będzie miała możliwość. Pewne zachowania potwierdzają moje przypuszczenia, że to pies domowy. Zdaje się, że przyjazny wobec innych stworzeń. Wczoraj, gdy jeszcze był na tej posesji koło ronda, gościł koguta i jakiegoś małego pieska. Podzielił sie z nimi żarełkiem, bo jest wielkoduszny i z kolegą piesełkiem wyszedł na spacer (na rondo!).

Ad peanów pochwalnych.

Pomagając w pojedynkę, wcześniej czy później dochodzi sie do ściany. Ja po 16 latach stanęłam właśnie w takim punkcie i mogłam już tylko tłuc głową w mur. Tak więc uznanie należy się tym, którzy pospieszyli z pomocą, a mnie zdjęli kamień z serca.

Ad imienia.

My mówiłyśmy do niego Uszatek, ale on się jeszcze nie przyzwyczaił. Mnie Bąbel bardzo się podoba. Bazarek imienny też jest super pomysłem, a zasady tego bazarku jeszcze ciekawszym.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sciskamy trzymamy i dziekujemy za wszystko ciociu mimbr

 cudne serca przybiegly na watus i juz Was nie ostawimy

ja zadeklarowalalm 30 zl narazie

imionko cudne przecudne i Babelek i Uszatek Uszaciu

aby tylko  zdrowenko uratowac cudnemu

mis_z_sercem.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...