Jump to content
Dogomania

Żaba - do "godnego" życia brakuje tylko kojca


Recommended Posts

Rany kota...... W leśniczówce , którą kupiłam i teraz remontuję, mam trzy stare budy na podworku ...Wszystkie w lepszym stanie niż ta, w której Żaba siedzi...... :( :( :(

Gustaw śpi w domu.  Lubi ganiać po podwórzu, ale do budy w życiu bym go nie przywiązała....

Czy Żaba jest agresywna, że w takim zamknięciu siedzi? 
 

Link to comment
Share on other sites

Żaba jest psim aniołkiem..... jak ją wypuszczam<mimo sprzeciwów właścicieli bo doły kopie i kwiatki niszczy > to lata i wyciąga się na trawie a jak zacznie pod brodą ją głaskać to nie mogę  się od niej uwolnić <3 jak ją poznałam jakieś 8 lat temu to mi mówili abym nie otwierała bo moze mnie ugryźć bo mnie nie znal albo mnie przewróci  bo duża a ja na swoją odpowiedzialność z lekkim lękiem poszłam i teraz jak mnie widzi  to tak się jej oczy cieszą że  nie da się tego nawet opisać! wtedy dostaje ode mnie dobre jedzenie i biega po podwórku chociaż godzinę jak jestem, jestem jedyną osobą która kiedykolwiek głaskała tego psa, która okazała mu trochę ciepła.....:(
na razie wystawiłam fanty ale odzew zerowy :( ogłaszam fanty dalej i zobaczymy 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
O 15.03.2016 o 20:54, KasiaGliwice napisał:

Żaba jest psim aniołkiem..... jak ją wypuszczam<mimo sprzeciwów właścicieli bo doły kopie i kwiatki niszczy > to lata i wyciąga się na trawie a jak zacznie pod brodą ją głaskać to nie mogę  się od niej uwolnić <3 jak ją poznałam jakieś 8 lat temu to mi mówili abym nie otwierała bo moze mnie ugryźć bo mnie nie znal albo mnie przewróci  bo duża a ja na swoją odpowiedzialność z lekkim lękiem poszłam i teraz jak mnie widzi  to tak się jej oczy cieszą że  nie da się tego nawet opisać! wtedy dostaje ode mnie dobre jedzenie i biega po podwórku chociaż godzinę jak jestem, jestem jedyną osobą która kiedykolwiek głaskała tego psa, która okazała mu trochę ciepła.....:(
na razie wystawiłam fanty ale odzew zerowy :( ogłaszam fanty dalej i zobaczymy 

Kasiu jaka to okolica? Psina tam dalej jest, udało się coś zrobić? Wiem, że z rodziną bywa trudno, ja też całe życie ze swoją walczyłam o warunki zwierząt to było że warszawianka się wp**** w nieswoje sprawy, za rozmowy z właścicielami łańcuchowych psów na wsi spalono mi samochód, nie mówiąc o przykrych plotkach.. Ale nawet jak wszyscy są przeciwko Tobie to pamiętaj o tej psinie która na pewno dalej w Ciebie wierzy - psy są mądre, czują dobrych ludzi - dla nich warto czasami schować dumę w kieszeń, zagryźć zęby i walczyć dalej.  Odezwij się, postaramy się pomóc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 15.03.2016 o 20:54, KasiaGliwice napisał:

Żaba jest psim aniołkiem..... jak ją wypuszczam<mimo sprzeciwów właścicieli bo doły kopie i kwiatki niszczy > to lata i wyciąga się na trawie a jak zacznie pod brodą ją głaskać to nie mogę  się od niej uwolnić <3 jak ją poznałam jakieś 8 lat temu to mi mówili abym nie otwierała bo moze mnie ugryźć bo mnie nie znal albo mnie przewróci  bo duża a ja na swoją odpowiedzialność z lekkim lękiem poszłam i teraz jak mnie widzi  to tak się jej oczy cieszą że  nie da się tego nawet opisać! wtedy dostaje ode mnie dobre jedzenie i biega po podwórku chociaż godzinę jak jestem, jestem jedyną osobą która kiedykolwiek głaskała tego psa, która okazała mu trochę ciepła.....:(
na razie wystawiłam fanty ale odzew zerowy :( ogłaszam fanty dalej i zobaczymy 

Co z psina? Odezwij się...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam nie bywałam tu bo duzo sie dzialo w zyciu osobistym a dla zaby szukałam pomocy fdzie indziej bo jakos na dogomanii nie mam szczescia.Dużo czasu minęło a ja nadal nic nie zorganizowałam:( znalazłam bude dla żaby ale koszt prawie 300zł już nawet dziś szukam na raty czy da się kupić bo takie mrozy a ona nadal tam siedzi w swojej małe budzie...no nie w swojej bo w spadku po Reksie który już za tęczowym mostem ale odszedł samotnie w swojej budzie.....:(
odeszła też Sonia mała suczka  miała raka a leczenie pokrył  szwagier bo nikomu się nie śpieszyło zabrać sunie do weta....aż mi wstyd za nich  no  SONIA już zastąpiona została i jest równie mała Pusia....:(

Link to comment
Share on other sites

Przykro zal serce sciska

 za te bidunie

 Kasiu zagladam caluni czas

 z kciukami wielkim za Was  za te bidunie ktore tam sa zyja ...ech ...

 Kasiu w Nowem Roku

 zycze

 aby sie los odmienil

 na cudowny

 dla tej sunienki

 dla wszystkich lapeczek

  0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...