Jump to content
Dogomania

Żaba - do "godnego" życia brakuje tylko kojca


Recommended Posts

może tytuł troszkę kontrowersyjny no bo przecież "godne psa w kojcu "?  ja takiego nie znam , gdybym miała psa on spałby razem z moimi kotami w moim łóżku a ja na kanapie:)
no ale nie o mnie i moim zwierzyńcu będę tu pisać a o Żabie która dom swój zna tylko zza krat brudnego , śmierdzącego, małego kojca  zza ciasną , małą , rozpadającą się budą .
Żaba to suczka  w wieku ok 13lat , jest duża , miziasta w stosunku co do mnie <co do reszty też by była, ale nikt jej nie okazuje miłości , ciepła ani nawet uwagi> Jeśli chodzi o żywienie zawsze jest pełna miska  i woda, natomiast był problem ze sprzątaniem co widoczne jest na zdjęciu :(
Kojec jest taki mały że  przy nieregularnym sprzątaniu  Żaba je zaraz obok swoich odchodów , kojec jest betonowy więc mocz  nie wsiąka w ziemie.Rozmowy były , zmiana też ale musi być większy kojec:( Żaba co jakiś czas jest wypuszczana aby pobiegała po podwórku.Proszę Was wszystkich o pomoc i zachęcam do zakupu fantów na Żabiastym bazarku  
wstępna cena kojca 750zł<będę negocjować> i buda ok 300zł <też będę negocjować>
dodam że dzis na bazarku buty narciarksie narty książki , biżuteria! darmowa jednorazowa sesja coachingowa!! uszyta na zamówienie do wyboru obroża
 

12789974_773496736113572_1200854639_o.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Rozmowy były , zmiana też ale musi być większy kojec:( Żaba co jakiś czas jest wypuszczana aby pobiegała po podwórku."

Nie bardzo rozumiem ....rozmowy były, zmiana też .....to właściciele stawiają Wam warunki ? Przepraszam że dopytuje ale przeraża mnie otoczenie w którym przebywa ta biedna sunia :(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli psiak ma właścicieli to nie można organizować bazarków. Możesz natomiast założyć suni wątek w dziale "Mają dom ale potrzebują pomocy". I tu  prosić o wsparcie. Tylko Kasiu nie rozumiem nadal jednego co nowy czy stary kojec ma wspólnego z tym czy właściciele będą w nim sprzątać czy też nie. Poza tym sunia przebywa w województwie mazowieckim Ty śląskim więc jak masz zamiar ich kontrolować ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Martika@Aischa napisał:

Jeśli psiak ma właścicieli to nie można organizować bazarków. Możesz natomiast założyć suni wątek w dziale "Mają dom ale potrzebują pomocy". Tam prosić o wsparcie. Tylko Kasiu nie rozumiem nadal jednego co nowy czy stary kojec ma wspólnego z tym czy właściciele będą w nim sprzątać czy też nie. Poza tym sunia przebywa w województwie mazowieckim Ty śląskim więc jak masz zamiar ich kontrolować ?

Dobrze , że też się zainteresowałaś tym wątkiem :)
KasiaGliwice jest chyba nową uczestniczką forum , więc mam nadzieję , że to niewiedza

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 3.03.2016o20:34, KasiaGliwice napisał:

wybacz :) źle to napisałam bo ja tak wszystko chaotycznie robię:P
 to ja przeprowadziłam rozmowy , będą sprzątać  i postanowili się poprawić :)

A to zeby ten syf w kocju i na zewnatrz posprzatac,to nowy kojec potrzebny.Tam to nowa buda by sie przydala.Szkoda suni:(

Gdzie to jest?.Moze ktos z dogo jest w poblizu i moglby tam zajrzec.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, KasiaGliwice napisał:

to jest posesja zamknieta i nikogo penie tam nie wpuszczą .   problem w tym że ona musi mieć większą budę bo obecna jest za mała a jak da się nową budę to  się nie zmieści po za tym siedzieć tylko  na betonie ? słabo 

a jak Ciebie wpuszczą?

Jaki masz związek z tą sprawą? znasz psa? sama go wyadoptowałaś w to miejsce?

Niejasna jest Twoja rola w tym przedsięwzięciu.

To, że pies potrzebuje pomocy, to pewne.

Link to comment
Share on other sites

O 7.03.2016o21:04, Perełka1 napisał:

a jak Ciebie wpuszczą?

Jaki masz związek z tą sprawą? znasz psa? sama go wyadoptowałaś w to miejsce?

Niejasna jest Twoja rola w tym przedsięwzięciu.

To, że pies potrzebuje pomocy, to pewne.

jak mnie wpuszczą ? a no wpuszczą bo muszą ! bo jestem ich synową !
nie mogę powiedzieć że to moja rodzina bo ich tak nie traktuje . Na tym etapie widzę psa potrzebującego pomocy  dlatego też zbieram fundusze. Nie oddałam  im psa bo zajmuje się tylko adopcją kotów a zresztą  chyba takiej rodzinie nie wydałabym nigdy psa ani kota. nie wydaje do domków jednorodzinnych kotów a psa nigdy bym nie wydała ani do budy ani do koja. Jedynie co w tej sprawie mogłam zrobić to  pomóc psu ich nastraszyć  i tyle ! stąd też moja prośba o pomoc, ale chyba  nie do końca rozumiem  zasady  dogomani i przeczytałam regulamin bez zrozumienia

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, KasiaGliwice napisał:

jak mnie wpuszczą ? a no wpuszczą bo muszą ! bo jestem ich synową !
nie mogę powiedzieć że to moja rodzina bo ich tak nie traktuje . Na tym etapie widzę psa potrzebującego pomocy  dlatego też zbieram fundusze. Nie oddałam  im psa bo zajmuje się tylko adopcją kotów a zresztą  chyba takiej rodzinie nie wydałabym nigdy psa ani kota. nie wydaje do domków jednorodzinnych kotów a psa nigdy bym nie wydała ani do budy ani do koja. Jedynie co w tej sprawie mogłam zrobić to  pomóc psu ich nastraszyć  i tyle ! stąd też moja prośba o pomoc, ale chyba  nie do końca rozumiem  zasady  dogomani i przeczytałam regulamin bez zrozumienia

podaj link suni z działu "mają dom'

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, KasiaGliwice napisał:

jak mnie wpuszczą ? a no wpuszczą bo muszą ! bo jestem ich synową !
 

Kasiu... Rozumiem, że sprawa jest dla Ciebie drażliwa i niespecjalnie masz ochotę wchodzić w szczegóły. Regulamin bazarków jest dość restrykcyjny... nie Ty pierwsza się od niego "odbijasz". Jeśli mogę Ci coś poradzić, wystaw fanty na olx a kasę po prostu przeznacz na kojec i budę. Będzie prościej i - sądząc po zainteresowaniu bazarkiem - skuteczniej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za suńkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...