Jump to content
Dogomania

Zaginęła suczka York - Kraków


kinia_1979

Recommended Posts

W dn. 27.02.2016 r. ok. godz. 12.30 w rejonie ul. Korepty/Mała Góra zaginęła (została skradziona??) suczka rasy York. Wabi się Mila. Jest malutka, na oko półroczna. Nie miała na sobie obroży. Sunia ma wszczepionego chipa. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Na znalazcę czeka nagroda.

12804782_1134752216536268_2491162826801737224_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W Chełmku k/ Oświęcimia zaginął ( lub został skradziony)York o imieniu Napi. 5 lat.    Wybiegł za dzieckiem i pomimo szybkiej interwencji ze strony właścicieli,  nie odnalazł się. Poszukiwany jest od 21 lutego. Posiada czip.

york.JPG

york2.JPG

york3.JPG

york4xxxxx.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, bo nie mam wiadomości o pieskach, ale chcę coś opowiedzieć.

Moja Kulka (2kg) chodzi bez smyczy, mądra jest, pilnuje się bardzo, w miejscach nieznanych i ruchliwych idzie przy nodze.

Szłam cichą uliczką, nikogo wokół, suka lekko z tyłu coś wąchała. Minęła mnie jakaś pani, przeszła na drugą stronę uliczki do samochodu, otworzyła drzwiczki i bagażnik i coś pakuje. Odwracam się, Kulki nie ma. Wołam, klaszczę (to ją stawia do pionu), nic. No nie ma gdzie być, stoją samochody zaparkowane, ale ona NIE WYCHODZI NA JEZDNIĘ BEZE MNIE, mimo to wyłażę na tę jezdnię, nic. Wrzeszczę już, no pod ziemię się zapadła. Pusta ulica.

Słabo mi się zrobiło i nagle ta pani mnie pyta, czy yorka szukam... Faktycznie, tyle psów tam lata, diabli wiedzą, którego wołam, nie? No to jak yorka, to tam jest - i pokazuje palcem niedaleko siebie. Po tej swojej stronie uliczki. Słuchajcie, nie ma takiej możliwości, żeby Kulka po pierwsze sama przeszła na drugą stronę w tym miejscu (zawsze przechodzimy kilkadziesiąt metrów dalej), a po drugie żeby nie przyszła na wolanie, zresztą od razu przybiegła, jak już się od pani dowiedziałam, że jest.

Trzeba mieć oczy naokoło głowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...