Jump to content
Dogomania

Niechciane– mama i córcia żyją w polu na gołej ziemi - Pola zamieszkała w Bydgoszczy :)


Tola

Recommended Posts

Zaglądam do sunieczek. Mam ze dwa pudła fantów na bazarek (głównie ciuchy + parę drobiazgów pozostałych po poprzednich bazarkach), chętnie bym podarowała dla tych suczek. Najlepiej gdyby ktoś z Krakowa chciał zrobić bazarek, bo z wysłaniem pudeł mogę mieć problem. Czy byłby ktoś chętny? Aha, ewentualnie mogę na raty Paczkomatem powysyłać, więc jeśli ktoś może odbierać z Paczkomatów to możemy tak to zrobić. 

Link to comment
Share on other sites

Cieplutko witam kolejne osoby na wątki, wasza obecnośc tutaj z nami na pewno pomoże bardziej skutecznie pomóc bedomniakom.

Bardzo dziękuję za oferowana pomoc.

Dalszy los suczek nadal niepewny, wciąż szukam miejscadla przynajmniej jednej z nich :(

Havanka, gluchypies, Anula, Bogusik, mar.gajko - bardzo dziękuję  za  pomoc!

Mamy po 75 zł na kazdą z suczek stałych deklaracji.

Kto moglby zrobic bazaek z fantów od gluchypies?

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwie zakończyłam bazarek dla Nutelci i psiaków u ulvedinn więc jeśli nie ma chętnych, podejmę się zrobienia bazarku dla suniek. Dodam fanty od  Alaskan malamutte, które nie miały nabywcy na tamtym bazarku. Może teraz ktoś je zauważy.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Szczęśliwie zakończyłam bazarek dla Nutelci i psiaków u ulvedinn więc jeśli nie ma chętnych, podejmę się zrobienia bazarku dla suniek. Dodam fanty od  Alaskan malamutte, które nie miały nabywcy na tamtym bazarku. Może teraz ktoś je zauważy.

Dziękuję bardzo elik http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, terra napisał:

Dziękuję za zaproszenie na wątek i  zapisuję się u sunieczek bardzo przypominających schipperke.

Może nadmienienie w ogłoszeniu, że w typie rasy zwiększy ich szanse na domek.

Terra, dobry pomysł. Nie znałam tej rasy psów. Przeczytałam, ze w Polsce są rzadkością. Ale fakt, te 2 sunie są bardzo do nich podobne.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Szczęśliwie zakończyłam bazarek dla Nutelci i psiaków u ulvedinn więc jeśli nie ma chętnych, podejmę się zrobienia bazarku dla suniek. Dodam fanty od  Alaskan malamutte, które nie miały nabywcy na tamtym bazarku. Może teraz ktoś je zauważy.

Mogę podarować rzeczy na bazarek dla sunieczek.Mieszkam koło Wieliczki i mogę przywieżc pod wskazany adres, Jeśli jesteś zainteresowana daj znać. Ja o robieniu bazarku pojęcia nie mam.. pozdrawiam

 

 

www.beardedyork.pl

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, JOLY napisał:

Mogę podarować rzeczy na bazarek dla sunieczek.Mieszkam koło Wieliczki i mogę przywieżc pod wskazany adres, Jeśli jesteś zainteresowana daj znać. Ja o robieniu bazarku pojęcia nie mam.. pozdrawiam

www.beardedyork.pl

Dzwoniłam do gluchypies, ale nie odebrała. Napiszę do Niej  PW.  Jeśli się nie odezwie, to chętnie wezmę fanty od Ciebie,bo sunie będą potrzebowały kasy.

Na PW podam Ci mój nr telefonu. Podaj swój, to zadzwonię :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam, zaglądam do sunieczek.

Elu, w Zamościu pada deszcz, jest zimno...Nie mogę sobie nawet wyobrazić jak one tam w tym grajdołku wykopanym w ziemi siedzą w taka pogodę ...  beksa_V6_orig.gif

Tego się właśnie obawiałam  p%2525C5%252582acz%2525C4%252585cy.gif Przecież ten grajdołek jest pełen wody  gif%252520przrera%2525C5%2525BCony.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...