Jump to content
Dogomania

York po wylewie nie staje na łapkach


borysek2006

Recommended Posts

Witam

Moze ktos z Was miał podobny problem i doświadczenie w leczeniu. Mój 5 letni York dostał udaru z paraliżem. Po podaniu lekarstw przez weta po tygodniu stanął na nogi i powolutku spacerował. Niestety przyszedł drugi udar i powalił Boryska zupełnie. Po dwóch tygodniach leczenia piesek je, pije wodę, załatwia się pod siebie ale załatwia... Ma jeszcze lekki oczopląs, reaguje a dzwonek do drzwi szczekaniem. Ogólnie jest kontaktowy tylko jakoś bardzo nerwowy. Problem tkwi w tylnych łapkach. Wszystkie kończyny maja czucie. Na przednich się podtrzymuje. Czasami siada na kilka chwil. Żeby się przemieścić robi tzw. role. Podciąga się na tylnych. Przy masażu reaguje drganiem mięśni. Więc niby jest ok ale nie umie na łapkach stanąć.

Może ktoś wie ile taki stan może potrwać. Może leki wspomagające albo specjalna rehabilitacja. To ukochany pies mojej córki. Patrzę na niego i serce mi się kraje. W takim stanie jak jest szkoda mi jego męczarni a uśpić go nie mam serca ani ochoty. Też łobuza kocham ...

Dziękuję za wszelką pomoc

Anna

 

Link to comment
Share on other sites

Dwa udary - jeden po drugim,to dla psa bardzo trudna I powazna sprawa.Obawiam się,ze nikt - moze oprocz weta,nie jest w stanie udzielic Ci informacji jak wszystko sie potoczy dalej.O dalszym leczeniu I ewentualnej rehabilitacji musi zdecydować wet.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...