Jump to content
Dogomania

Josera vs Tropidog


MemQ

Recommended Posts

Hej,

Za radą Gordona od dłuższego czasu karmię moją psinę (5 lat, mieszanka owczarka, 30kg ) karmą Josera Lamb&Rice. Sprzedawca, u którego kupuję karmę, proponuje mi zmianę na TROPIDOG PREMIUM ADULT MEDIUM & LARGE BEEF & RICE. Zna ktoś tę karmę? Jest sens zmieniać?

Kurczak odpada, bo uczulona. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj. Jeśli zmieniać to na Tropidog super premium - masz dwa rodzaje do wyboru: kurczak i jagnięcina. beef&rice jak na premium też jest dobra, ale ja swoje stado karmię super premium i jestem zachwycona. Karmiłam długo joserą i z psów robiły się pączki. Z tych dwóch karm polecam jednak Tropidog super premium.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dnia 9.08.2016 o 07:36, buldoyor napisał:

Witaj.Tak znam tą karmę doskonale ponieważ mam z nią styczność od prawie 2ch lat. Karmię nią swojego buldoga francuskiego a oprócz tego jako że prowadzę sklep z karmami posiadam ją w sprzedaży. Karma ciekawa monobiałkowa. Karma na wołowinie w składzie plus ryż. Mój Buldog zajada się (ale on zajada się prawie wszystkim). Według mnie jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to nie znajdziesz lepszej. Poniżej przesyłam link o Tropidog Beef. Aha i klienci bardzo zadowoleni bo wracają po nią a to świadczy o niej nieźle.15kg kosztuje średnio około 109,9zł dla średniej i dużej rasy.

Taki jest jej skład. Pisanie o tym, że jest to wołowina plus ryż jest co najmniej lekko naciągane przy uwzględnieniu faktu, że ryżu jest 4%, a reszta wypełniaczy to pszenica i kukurydza.

Suszona wołowina 16,2%, pszenica pełnoziarnista, kukurydza, otręby pszenne, olej drobiowy, ryż 4%, susz z jabłek 3%, suszony groszek 1,2%, suszona marchew 1,2%, zarodki pszenne, zarodki kukurydziane, glony kelp Ascophyllum nodosum 1,2%, zeolit, polifosforan sodu.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...