Jump to content
Dogomania

Moje psy - co z czym się zmieszało :)


bomkallo

Recommended Posts

Czołem,

Tak się zastanawiałem z żoną co to mogło kiedyś być i stwierdziłem, że zapytam tutaj - moze ktoś ma szersze spektrum możliwości domniemania/rozpoznania.
W załączeniu pies - głowa jakby owczarek, zaś ciało niczym wyżeł ( i pusiaty ogon jak u szopa ) :)

Z chęcią przeczytam jakich ras według was może to być mix. Jeżeli chodzi o charakter to dość spokojna i przyjazna suka, jedynie kot i wrony budzą w niej maksimum możliwości. Z reguły malo rucholiwa, czasami nabierze wigoru i biega bez końca przez 10 min :) Szybko się uczy, dość nieufna do obcych. ciapowata (nieuważna, potknie się czasem, uderzy głową w stół:))

 

DSC_0173.JPG

DSC_0191.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To kundelek - tak po prostu. Rasy powstały z takich właśnie "nierasowców", a nie na odwrót, tj. kundelki z ras. Mieszańce się czasem zdarzają, owszem, ale jest mało prawdopodobne, żeby tak po prostu skrzyżowały się dwa rasowe (czyt. rodowodowe, z hodowli) psy. Po prostu ona ma cechy wspólne z niektórymi rasami, nic poza tym.

Ale trzeba przyznać, jest owczarkowa - tylko trochę za bardzo jej te uszy klapły i kolorystyka nie ta ;) W każdym razie, jest oryginalna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...