Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

Minęło już 30 dni hotelowania, więc robię rozliczenie. Zdecydujcie czy pieniądze po Daktylu wrócą dla niego jeśli wróci do nas.

 

Wpłaty:

+343,10 zł pozostałość po Daktylu

+30 zł Diana P.

+10 zł Krzysztof O.

+30 zł Katarzyna Ch.

+30 zł Agata P.

+50 zł Paweł J.

+20 zł Ewa C.

+15 zł Ałła G.

+20 zł Beata Ch.-Cz.

+20 zł Marta K.

+20 zł Ewa Ł.-K.

+30 zł Anna P.

+100 zł Elisabeta

+50 zł elficzkowa

+90 zł Rafał K.

+50 zł Dorota L.

+100 zł Marlena K.

+10 zł Jarosław P.

+100 zł Katarzyna T.

Razem: +1118,10 zł

 

Koszty:

-350 zł hotelowanie 23.02-23.03 (przez parę dni liczyłam ze zniżką, bo PANAVECZKA przekazała trochę karmy)

-5 zł odbiór z lecznicy (1/2 kosztów)

-10 zł II odrobaczenie

-10 zł przejazdy do lecznicy na kastrację (1/2 kosztów)

Razem: -375 zł

 

+1118,10 zł - 375 zł = +743,10 zł

Stan konta na 23 marca wynosi +743,10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam bardzo obiecujący tel. z Lublina:) Mieszkanie, państwo są narzeczeństwem, pracują w domu, więc Piracik rzadko zostawałby sam. Państwo mają doświadczenie z psami, byli już domem tymczasowym. Niedawno pożegnali swojego pieska - staruszka. 

Link to comment
Share on other sites

Pani dzisiaj zadzwoniła, potwierdziła chęć adopcji, są zdecydowani:) Będą jednak prosić o pomoc w transporcie. Wstępnie umówiliśmy się na przyszły tydzień (tak pasuje Państwu), wcześniej będzie wizyta pa, którą zgodziła się przeprowadzić teresz10 :) Kciuki potrzebne:)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do teresz w czwartek i mówiła, że do niedzieli postara się zrobić wizytę. Dzisiaj chciałam zadzwonić zapytać jak sytuacja i czy doszedł SMS z namiarami na DS, ale teresz nie odbiera. Będę próbować wieczorem.

DSowi pasuje, aby Piracik przyjechał do nich w poniedziałek lub wtorek.

Link to comment
Share on other sites

wspaniała wiadomość!

Paneveczko, czy możesz dopytać się swoich znajomych o to, co robić z pieniędzmi po Piraciku? Podaktylowe wracają do Daktyla, ale jeśli coś jest na koncie Pirata to czy to może zostać przeznaczone dla Snikersa bez deklaracji?

Oczywiście czekamy na ostateczne rozliczenie Murkowe, ale już warto powoli dowiadywać się, co z tymi pieniążkami.

Link to comment
Share on other sites

I pojechało Piraciątko:)

teresz twierdzi, że Państwo sobie poradzą nawet jakby były problemy. Mówiłam im, że może wystąpić problem z zostawaniem, Piracik może płakać. Mają duże mieszkanie 3-pokojowe, więc jest w razie czego gdzie go izolować czy nawet postawić kennel gdyby się okazało, że rozrabia. Państwo pracują w domu, więc Pirat zostawał będzie rzadko, ale jednak czasem na pewno będzie to nieuniknione.

Myślę, że będzie dobrze:)

Potem zrobię rozliczenie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...