Jump to content
Dogomania

DLACZEGO???


Beti-Buba

Recommended Posts

i jeszcze jedno, u nas stroną zajmują się wolontariusze i nie są na bieżąco z aktualizowaniem, bo nie widza codziennie co idzie do domu więc spokojnie. Często jest też tak że wrzucamy psy po kilku dniach do odpowiednich albumów bo niekiedy jest zwrot z adopcji i wtedy zdjęcia wykasowane są i nie mam jak ich przywrócić. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny zapytałam czy sunia jest w domu, bo ciągle była w zakładce psiaków szukających dom. Gdy potwierdziłyście, że na pewno jest w domu, zauważyłam, że sunia jest także w zakładce psiaków adoptowanych o czym od razu napisałam i to wszystko. Każda pewnie by się zapytała, gdyby widziała sunię pomiędzy psiakami szukającymi domu.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, maxelka napisał:

Sonia dziś pomagała myc okna swojej Pani i padła... mycie to za ciężkie zajęcie dla tak małego ciałka :-)

3.jpg

Niunia wygrzewa się w słonku :) Jak dobrze znowu być u siebie :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
7 godzin temu, sybil napisał:

Dlaczego chcesz usunąć? Może lepiej przenieść do działu "Już w nowym domu" ?  Tego typu działania może podejmować założycielka wątku czyli Beti-Buba.

Nie usuwa się wątków, a jedynie, jak pisze sybil, można poprosić moderatora o przeniesienie wątku na forum - Już w nowym domu.

http://www.dogomania.com/forum/forum/63-już-w-nowym-domu/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...