Jump to content
Dogomania

DLACZEGO???


Beti-Buba

Recommended Posts

DLACZEGO muszę tutaj być??? GDZIE jest mój pan? TU JEST STRASZNIE,czy ktoś mnie stąd zabierze? Zobaczcie oczy tej suńki............co ona myśli,co czuje....... Ma 9 lat i pan oddał ją do schroniska czy będzie tam już na zawsze? Może ktoś z Was da jej dom? http://www.schronisko.sosnowiec.pl/index.php?id=100&p=6449

Link to comment
Share on other sites

To jest właśnie najgorsze..........dla psiaków które miały dobry domek i dobre warunki na starość schron??? Często np.po śmierci właściciela oczywiście rodzinka do przejęcia mieszkanka po dziadku pierwsza ale żeby zaopiekować się starszym psiakiem to już często chętnych brak! Ludzie adoptujcie staruszki one potrzebują NAPRAWDĘ niewiele a mają mało czasu na to aby zamknąć oczy w ciepłym domku a nie zimnym schronie w samotności :(

Link to comment
Share on other sites

Brak słów na zachowania niektórych ludzi! Ale cały czas wierzę,że DOBRCH ludzi jest więcej i Sonia być może dzięki Wam znajdzie dobry domek :) W tej chwili przebywa w szpitaliku schroniskowym - ma zranioną łapkę :(

 Jest niedużą, domową, grzeczną suńką -9 lat to właściwie wiek średni dla niewielkich psiaków ,przed nią jeszcze sporo lat życia i sporo radości dla przyszłego właściciela! Znajdzmy jej ten domek.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gemmei napisał:

Straszna bidusia :( Jeśli nikt nie jest w stanie dać domku (nawet tymczasowego), to może jakiś hotelik wchodziłby w grę?

Sunia jest dopiero od stycznia w schronisku i mam nadzieję,że niebawem znajdzie dobry ,nowy domek i forumowicze tutaj zaglądający jej w tym pomogą  :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Beti-Buba napisał:

Puk,puk czy ktoś tutaj do mnie zagląda? Czy ja kogoś obchodzę ,czy zostanę już sama na zawsze.............

Beti-Buba, jak chcesz pomóc, to musisz sama zacząć działać. Ogłaszaj sunię na psich portalach i na olx. Załóż watek na fb.

Ewentualnie szukaj bdt albo hotelu.

Link to comment
Share on other sites

A CO robię-Twoim zdaniem nie działam?  Dogomania przecież jest psim portalem i to najpopularniejszym. Nie jestem wolontariuszem ani osobą decyzyjną jeśli chodzi o ewentualne umieszczenie suni w hotelu bądź btd-zresztą chyba wiesz jak trudno znaleźć SENSOWNY domowy hotelik już nie mówiąc o bdt...............Więc TUTAJ proszę po prostu -zaglądających  o rozpytanie wokół czy gdzieś wśród rodziny,znajomych nie znalazłby się dla niej domek-to chyba też jest jakiś sposób działania prawda?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Beti-Buba napisał:

A CO robię-Twoim zdaniem nie działam?  Dogomania przecież jest psim portalem i to najpopularniejszym. Nie jestem wolontariuszem ani osobą decyzyjną jeśli chodzi o ewentualne umieszczenie suni w hotelu bądź btd-zresztą chyba wiesz jak trudno znaleźć SENSOWNY domowy hotelik już nie mówiąc o bdt...............Więc TUTAJ proszę po prostu -zaglądających  o rozpytanie wokół czy gdzieś wśród rodziny,znajomych nie znalazłby się dla niej domek-to chyba też jest jakiś sposób działania prawda?

Beti-Buba, nie działasz. Napisałaś kilka postów i szukasz osoby, która znajdzie wyjscie z sytuacji.

zobacz, jak działają dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

To TYLKO Twoje zdanie zwróciłam się tutaj o pomoc dla niej -od tego jest TUTAJ to forum. Do Ciebie też -pośrednio się zwróciłam-jak do każdej osoby zaglądającej tutaj ,więc zamiast krytykować zrób TY coś konkretnego dla niej-PROSTE? I daruj sobie już tę bezpodstawną krytykę nie o to tutaj chodzi.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Beti-Buba napisał:

To TYLKO Twoje zdanie zwróciłam się tutaj o pomoc dla niej -od tego jest TUTAJ to forum. Do Ciebie też -pośrednio się zwróciłam-jak do każdej osoby zaglądającej tutaj ,więc zamiast krytykować zrób TY coś konkretnego dla niej-PROSTE? I daruj sobie już tę bezpodstawną krytykę nie o to tutaj chodzi.

Ja oferuję zawsze konkretną pomoc. Sama pisanina i działanie na emocjach na pewno nie pomogą psu.

Ogłaszałaś ją?

Ja mam psy na bdt, to jest moja konkretna pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Beti-Buba trzeba zacząć robić ogłoszenia. Co o psinie można napisać? Czy potrafi chodzic na smyczy? Czy może mieszkac w domu czy w budzie? Zdjęcia są. Psinka jest ładna i nie wygląda na 9 lat. Jeżeli będzie podany telefon do schroniska to nie będziesz miała wpływu gdzie pójdzie. 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, bakusiowa napisał:

Beti-Buba trzeba zacząć robić ogłoszenia. Co o psinie można napisać? Czy potrafi chodzic na smyczy? Czy może mieszkac w domu czy w budzie? Zdjęcia są. Psinka jest ładna i nie wygląda na 9 lat. Jeżeli będzie podany telefon do schroniska to nie będziesz miała wpływu gdzie pójdzie. 

Tak jak pisałam wyżej NIE jestem wolontariuszką i niestety nie mogę mieć wpływu na to gdzie sunia pójdzie -o tym zadecydują osoby pracujący w schronisku. Póki co Sonia ma również swoje miejsce na : https://www.facebook.com/events/199719060214744/permalink/491153554404625/

Jestem w kontakcie z wolontariuszką która założyła" ADOPTUJ STARUSZKA" i jest wolontariuszką sosnowieckiego schroniska . Jak zostanie wyleczona łapa Soni P.Agnieszka postara się wziąć sunię pod swoje skrzydła i m.in będzie wychodziła z nią na spacery-mam nadzieję,że wtedy uda jej się poznać charakter Soni i napiszemy o niej nieco więcej. Będzie miała również zamieszczone ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Beti-Buba napisał:

Tak jak pisałam wyżej NIE jestem wolontariuszką i niestety nie mogę mieć wpływu na to gdzie sunia pójdzie -o tym zadecydują osoby pracujący w schronisku. Póki co Sonia ma również swoje miejsce na : https://www.facebook.com/events/199719060214744/permalink/491153554404625/

Jestem w kontakcie z wolontariuszką która założyła" ADOPTUJ STARUSZKA" i jest wolontariuszką sosnowieckiego schroniska . Jak zostanie wyleczona łapa Soni P.Agnieszka postara się wziąć sunię pod swoje skrzydła i m.in będzie wychodziła z nią na spacery-mam nadzieję,że wtedy uda jej się poznać charakter Soni i napiszemy o niej nieco więcej. Będzie miała również zamieszczone ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim.

ja też nie jestem wolontariuszką. Możesz wziąć psa na dt, możesz ją wyadoptować na siebie. Mozesz umieścić w hoteliku. Tak to działa na dogomanii. Nie jest sztuką wyszukiwanie psów potrzebujących ze stron schroniskowych.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Perełka1 napisał:

ja też nie jestem wolontariuszką. Możesz wziąć psa na dt, możesz ją wyadoptować na siebie. Mozesz umieścić w hoteliku. Tak to działa na dogomanii. Nie jest sztuką wyszukiwanie psów potrzebujących ze stron schroniskowych.

Wiesz co zaczynasz mnie IRYTOWAĆ! I przestań mi mówić CO mam robić-to jest NIETAKTOWNE! Co TY zrobiłaś dla niej -oprócz dawania "dobrych" rad??? O co Ci chodzi??? Robię co robię i uważam ,że ma to sens -było JUŻ tutaj ponad 100 wejść skąd możesz mieć pewność,że nie zajrzy TUTAJ potencjalny nowy właściciel Soni??? O reszcie swoich działań nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć.Jak masz ciągle się czepiać i krytykować to idz sobie lepiej na spacer ze swoją gromadką i uspokój się!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...