Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

O 5.12.2016 o 18:03, Bjuta napisał:

. A jak tam Kora? Macie dużo śniegu? :) Kora kocha tarzanie się w śniegu!

Kora w międzyczasie dostała jeszcze 3 zastrzyki Iwermektyny w związku z tym świądem okolic odbytu Nie pisałam bo nie miałam paragonów - nic nie płaciłam - muszę się dopytać wetki czy to w gratisie było bo jak przyjeżdżaliśmy na zastrzyk to prowadzącej lekarki nie było i ta druga nie kasowała nas;-)

Śniegu u nas na razie malutko także nie ma się w czym tarzać - Kora wykorzystuje do tego legowiska;) Ogólnie Kora super się trzyma na spacer pierwsza wybiega  ogrodu pędem niczym błyskawica ;) Problem mamy tylko z jedzeniem - nie chce nam jeść Kora suchej karmy ;-/wcina za to gotowane - czasami zastanawiamy się czy miski też nie zjadła jak nie możemy znaleźć :-))) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kochane, uzupełniłam rozliczenia, wysłałam czynsz za luty i ustawiłam zlecenie żeby następny czynsz sam się wysłał 1 kwietnia za marzec. Mam nadzieję, że to zadziała. Tak się składa, że od połowy marca do początku maja nie będę w stanie zaglądać na dogo. (Może w okolicach Wielkanocy). Nie będę niczego rozliczać - przepraszam, wszystko nadgonię w maju. Czynsz będzie się płacił sam (taką mam nadzieję) Wysłałam od siebie dodatkowo stówkę gdyby była jakaś potrzeba weterynaryjna. Nie wprowadzam tego w księgowość, bo to taka moja dodatkowa inicjatywa z własnej kasy. Gdyby była jakaś katastrofa finansowa (weterynarz, czy cokolwiek) to zostawię Was do maja z tym kłopotem - albo do Wielkanocy. Bardzo Was przepraszam, ale po prostu mam pracę wyjazdową taką po kilkanaście godzin dziennie, codziennie. Niczego nie ogarnę.
Jeżeli jest ktoś chętny żeby poprowadzić przez te dwa miesiące księgowość (albo wogóle przejąć) - to to może być dobra opcja!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 1.03.2017 o 21:17, Ingrid44 napisał:

To juz rok minal. Niesamowite. Pamietam jak przywiozlas Kore do Kasi bo byl tam juz " moj " Henio I naglaral fajny filmik z Heniem w roli glownej :)

 

Czas biegnie strasznie szybko :-/

Korunia generalnie jest w bardzo dobrej kondycji :-)  Uwielbia spacery ale już takie krótsze, raczej koło domu- gdzieś dalej to tylko jak jest przypięta na smyczce.

Suchej karmy nadal nie chce jeść więc gotuje jej mięso z ryżem:)

dzisiejsze fotki 

 

IMG_4919.JPG

IMG_4920.JPG

IMG_4923.JPG

IMG_4941.JPG

IMG_4943.JPG

IMG_5019.JPG

IMG_5027.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...