Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Rzadko zaglądam tu - u Koko byłam chwilkę wczoraj po rzeczy dla Marzeny Kwiaciarenki jakie Ania uzbierała - a na wizytę wybieram się dzisiaj bo weekend spędziłam na pieczeniu ciasteczek i nie udało mi się wyrwać :)

Ziutka jeśli masz jakieś paragony za Polę to podeślij mi wstawię lub wstaw a ja wpiszę do rozliczeń.

też zalatana jesteś ale trzeba pewne rzeczy troszki uporządkować :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakiś czas mnie nie było ale jak wracam to z konkretem...

Przedstawiam Państwu nowego podopiecznego - znaleziony w ubiegły piątek przeze mnie i przez moją koleżankę...w rowie przy stacji..w Nowym Dworze Mazowieckim

Ma około 7-9 lat, najprawdopodobniej po wypadku komunikacyjnym bo ma pękniętą miednicę... jak się dowiedziałyśmy podobno widywany był w miejscu znalezienia już przed Wigilią...i nikt kuźwa nikt się nie zainteresował....

Narazie bezimienny - w obecnej chwili jeszcze w lecznicy - w sobotę zabieramy go do płatnego hotelu w Warszawie - koszt 300zł + karma po naszej stronie.

Wyjścia nie ma - żaden inny dt nie zaoferował pomocy ale na to akurat nie liczyłam i jak zwykle przyzwyczaiłam się... 

Nie możemy skazać go na schronisko - bo taka opcja zawsze jest ale nie pozwolimy na to...nie po to czekał tam na nas aby teraz pozwolić mu trafić do schroniska...

Każda pomoc ogromnie widziana - za chwilę zrobię bazarek z ciastkami ... narazie koszt badań w lecznicy ( morfologia i rtg ) 50 zł, szczepienie na wirusówki 45zł i w sobotę przed zabraniem zaczipujemy go nie wiem jaki to będzie jeszcze koszt...

 

pinio.jpg

pinio1.jpg

pinio2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na szybki bazarek z ciasteczkami:

 

Co do miednicy otrzymałam informację że sama musi się zrosnąć ale będę chciała zabrać go z przyjaciółmi do dr Olkowskiego aby dokładnie to zdiagnozować bo zdjęcia RTG do chwili obecnej nie miałam możliwości zobaczyć:(

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, konfirm31 napisał:

Widziałam już psiaczka na fb :).  Miał ogromne szczęście, że trafił na Ciebie i Twoją koleżankę. Jest mały, śliczny, więc prędko znajdzie dom. Będę mu kibicować, ale niestety, z kasą krucho :(. 

Krysiu bardzo Ci dziękuję za obecność  :) Zaglądaj do nas :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, konfirm31 napisał:

Dobrze wygląda ten hotelik. Coś już gdzieś o nim czytałam pozytywnego. Miednica faktycznie sama się zrasta. Tak było  i u Juki Irenasa i.... u mojego TZta. Będzie dobrze. A Koko, dom ma spoko.... skąd ja to znam ;) ?. 

 

 

Sprawa się skomplikowała - wczoraj przed 23 zadzwoniła pani doktor z lecznicy że jeszcze raz go prześwietliły i okazało się że musi mieć operację bo oprócz miednicy pękła jeszcze kość...miałam dzisiaj bardzo ważny i trudny egzamin ze specjalizacji i wczoraj całą noc się uczyłam i ten tel przed 23 wyprowadził mnie nerwowo z równowagi...bo się bardzo zmartwiłam - nigdy nie może być z górki....ustaliłam że zabiorę psa jednak w sobotę do Pauli do hoteliku i będziemy go dalej diagnozować u dr Olkowskiego w Milanówku i tam przejdzie operację ... 

termin zabrania go z lecznicy to sobota i w sobotę wiozę go do hoteliku. Proszę o kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...