Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia ‎2017‎-‎11‎-‎06 o 08:23, konfirm31 napisał:

Kasiu, ale ja zrozumiałam, że Koko już znalazła dom? Czy to nie był TEN dom? Cieszę się, że się pojawiłaś na dogo :). 

Koko nadal jest u mnie - czeka mnie jeszcze PA dla niej ale póki co formalnie się nie odbyła

Ostatnie zamówienie robiłam w sierpniu więc tak czy siak od sierpnia Koko jadła. Karmę zamawiałam na bieżąco ale nie miałam czasu wklejać paragonów. Wiadomo że zawsze " dokładamy" do tymczasów jakie są u nas bo każdej złotówki nie rozliczymy a jeszcze przez około 2 tyg Koko napewno u mnie będzie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, konfirm31 napisał:

Oj, to niefajnie  z tą Spółdzielnią :(. Wiem, że protestują w przypadku montowania krat, ale że przy osiatkowaniu, to nie wiedziałam. Mam nadzieję, że zmienią zdanie. Oczywiście, nie mam wątpliwości, że Koko musiała i musi jeść ;) i że to kosztuje. 

Jest już zgoda :) tylko teraz termin montowania siatki się wydłużył .... :) ale cierpliwie czekamy :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 7.11.2017 o 22:15, Kejciu napisał:

Jest już zgoda :) tylko teraz termin montowania siatki się wydłużył .... :) ale cierpliwie czekamy :) 

Mogę dać namiar do poleconego mi człowieka, który u mnie przedwczoraj osiatkował balkon i wszystkie okna. Siatka wzmocniona drutem, więc nie da się przegryźć. Moje koty będą ją testować za 2 tygodnie :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Magdarynka napisał:

Mogę dać namiar do poleconego mi człowieka, który u mnie przedwczoraj osiatkował balkon i wszystkie okna. Siatka wzmocniona drutem, więc nie da się przegryźć. Moje koty będą ją testować za 2 tygodnie :)

Siatka już założona :) w piątek wielki dzień :-) prosimy o kciuki!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani i stało się :-) Koko od piątku jest w nowym domku :) zamieszkała można tak powiedzieć że blok dalej ode mnie więc jest moją sąsiadką :)

Jej nową Panią jest moja znajoma Ania :) podeślę jej link do tego wątku może uda jej się zalogować i zdawać nam wszystkim na bieżąco relacje :) Koko odnalazła się świetnie w nowym kolejnym już niestety domu ale mam nadzieję że ostatnim :)

Bardzo chciałabym podziękować Magdarynce - bo o tym nie pisałam wcześniej ale Magdarynka była bardzo zainteresowana adopcją Koko, była nawet wizyta zapoznawcza. Przestałam nawet Koko ogłaszać ale ustaliłyśmy że z uwagi na to że Magdarynka mogłaby zamieszkać z nią i dwójką kotów dopiero w okolicy końca listopada to spokojnie czekałyśmy na rozwód wydarzeń :) i gdyby nikt nie zadzwonił to oznaczałoby że są sobie pisane :)

Któregoś wieczora zadzwoniła do mnie Ania w zupełnie innej sprawie  ( też adopcji ale innego zwierzaka ) i od słowa do słowa pokazałam jej Koko.

Po rozmowie z Anią zadzwoniłam do Magdarynki i decyzja została podjęta.

Magdarynko bardzo Ci dziękuję za pomoc i wsparcie finansowe Koko :***** i za to że chciałaś dać jej dom

Tym samym ostatni mój tymczas znalazł dom. Nie pisałam chyba o tym wcześniej ( wiedzą tylko najbliższe mi osoby z dogo ) że niedawno pożegnałam swojego najwierniejszego przyjaciela - więc moje serce rozpadło się na miliony kawałków - wypełniłam testament bezdomnego psa....jak już wiedziałam że zbliża się nieustanny koniec...adoptowałam kolejnego biedaka ze schroniska...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...