Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

5 godzin temu, Kejciu napisał:

Mini ogłoszeniowy.... stan konta przekroczył właśnie 2000zł na minusie...już nie mam pomysłu jak pchać ten wózek :(

:(...

Coraz mniej osób na dogomanii :(...

Starzejemy się, wypalamy, a część odpływa na inne fora czy facebooki, gdzie też można pomóc. To chyba coraz powszechniejsze zjawisko (nie tylko na dogomanii). Znam inne grupy, gdzie też zapada cisza :(...

(Posyłam Wam parę groszy, żałując, że tak niewiele mogę :()...

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, jola_li napisał:

:(...

Coraz mniej osób na dogomanii :(...

Starzejemy się, wypalamy, a część odpływa na inne fora czy facebooki, gdzie też można pomóc. To chyba coraz powszechniejsze zjawisko (nie tylko na dogomanii). Znam inne grupy, gdzie też zapada cisza :(...

(Posyłam Wam parę groszy, żałując, że tak niewiele mogę :()...

Jolu bardzo dziękujemy kochana :*

Poprzednią wpłatę odnotowałam w poście rozliczeniowym z lekkim opóźnieniem ale jest :*

Link to comment
Share on other sites

Czy może wiecie kto zakładał pieskom wątek na - żebym to ja pamietała jak to sie nazywa ;) - chyba nie chodzi o facebooka  tylko jakieś inne miejsce w sieci, gdzie prezentuje sie psy do adopcji. Chodź o to, ze sąsiadka znajomej (Chinka), musi niespodziewanie wracać do domu i  szuka nowych opiekunów dla swojego labradora. Ona nie mówi po polsku, więc próbuję go ogłaszać, a tamto miejsce kojarzy mi sie jako popularne. Macie pomysł co to może być ;)?

(nie wiem czy Czetka Nutusi nie była tam ogłaszana, spróbuje poszperać na jej wątku)

A propos znalazłam fora labradorowe - na jednym ktoś stwierdził, ze umiera, bo większość uczestników przeniosła sie na facebooka :(.

Kasiu, jak Twój Stefanek?....

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jola_li napisał:

Oj, chyba tak - dziękuję!

Czy ktoś mógłby tam wstawić Beibeia (ja nie mam konta na fb) :)?

Oczywiście za opłatą na wybranego pieska :)!

Jolu do psygarnij wysyła się maila - oni udostępniają jak chcą - raz tak raz nie.... i to z różnych maili różne psy jak wysyłałam to ostatnio nie wstawiali.

Instrukcja wysyłki maila jest właśnie na fb a ja teraz w pracy nie mam możliwości się zalogować aby Ci podesłać :(

 

Stefanek na razie w miarę

Link to comment
Share on other sites

Labradorkowe spotkanie nie do końca się powiodło - pani nawet go nie pogłaskała, choć pan był niezwykle przyjazny - ale wczoraj miałyśmy kolejną wizytę przedadopcyjną i chyba - to jest TO, chociaż Chince strasznie trudno podjąć decyzję o rozstaniu - niestety, to jest najrozsądniejsze, co może zrobić :(. A właściwie decyzję już podjęła, tylko z realizacją będzie gorzej. Strasznie mi jej żal, ale nie ma wyjścia :(.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, jola_li napisał:

Labradorkowe spotkanie nie do końca się powiodło - pani nawet go nie pogłaskała, choć pan był niezwykle przyjazny - ale wczoraj miałyśmy kolejną wizytę przedadopcyjną i chyba - to jest TO, chociaż Chince strasznie trudno podjąć decyzję o rozstaniu - niestety, to jest najrozsądniejsze, co może zrobić :(. A właściwie decyzję już podjęła, tylko z realizacją będzie gorzej. Strasznie mi jej żal, ale nie ma wyjścia :(.

oj niestety :(

czasem to najrozsądniejsze...

Ja z oddaniem Koko też miałam problem ale ona była normalnym kotem - nie wiem jak będzie z Brysiem bo on można tak powiedzieć odchowany prawie na własnej piersi...

Postaram się wieczorem wrzucić zdjęcia chyba że już widzieliście na wydarzeniu na FB :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...