Jump to content
Dogomania

Edi - mój springerek ;)


Paulina94

Recommended Posts

3 godziny temu, Paulina94 napisał:

alexmultipass, a Ty chyba jesteś nowa w naszym wątku :) Witamy :) Masz jakiegoś psiaka ;) ?

niestety obecnie nie, ale byłam tu na dogo przez wiele lat za życia weimarki. później wziełam kota bo mniejsza odpowiedzialność. ale brakuje mi psiaka więc raczej wezmę któregoś niebawem, długo się zastanawiam bo nigdy sama się psem nie opiekowałam a to dużo wyrzeczeń i obowiązków...

takze zazdrooo czterolapego:) i oczywiście dzień dobry! 

Link to comment
Share on other sites

Ludzie lubią takie psy. Jak byliśmy z Zeusem nad morzem to czasem już miałam dość tego niuniania do niego i pytań czy można pogłaskać (nie można bo użre - taki z niego ciapuś ;)).

Dowiedziałam się też na ile sposobów można odmienić słowo Beagle ;D

Z rasą chyba nikt się nie pomylił, ale za to wszyscy wołali na niego Julius (dla mnie bomba! bo nie reagował :D) i sporo osób myślało, że pracuje w policji (K9).

Mieliśmy niezły ubaw :))) Zwłaszcza jak jeden facet tłumaczył swojej żonie/dziewczynie, że "taaaak owszem, takie psy też pracują w policji i szukają materiałów wybuchowych". Uwielbiam go w tych szelach hahah.

Link to comment
Share on other sites

Przyjaźnie wyglądają to ludzie chcą głaskać :P Właściciele np. amstafów pewnie już nie są tak często zaczepiani :D

Sąsiedzi moich rodziców mają dwa amstafy, założyli taką małą hodowlę, a moja mama się ogólnie takich psów boi...

Mój narzeczony chciał amstafa, ale z racji tego, że oboje mamy kawałek drogi do rodzinnego domu to uznałam, że lepiej kupić jakiegoś łagodnego psa, żeby nie było problemu, że nie mamy jak jechać do rodziców bo boją się psa. A Ediego nie boją się ani moi rodzice ani rodzice Mateusza :P

Link to comment
Share on other sites

Dużo lepiej :) Nadal czasami zdarza mu się czegoś przestraszyć, ale to już sporadycznie. Więcej jest normalnych spacerów niż takich, na których się boi :P

Lęków pozbyliśmy się znacznie szybciej niż ekscytacji podczas dotyku. Jeszcze do niedawna nie dało się go pogłaskać, bo zaraz szalał, tak się cieszył że ktoś go dotknął. A ostatnio można go głaskać - głównie jak jest najedzony i śpiący :P

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Paulina94 napisał:

Dużo lepiej :) Nadal czasami zdarza mu się czegoś przestraszyć, ale to już sporadycznie. Więcej jest normalnych spacerów niż takich, na których się boi :P

Lęków pozbyliśmy się znacznie szybciej niż ekscytacji podczas dotyku. Jeszcze do niedawna nie dało się go pogłaskać, bo zaraz szalał, tak się cieszył że ktoś go dotknął. A ostatnio można go głaskać - głównie jak jest najedzony i śpiący :P

To super że jest już dobrze :)  

Link to comment
Share on other sites

No proszę, czas i praca czynią cuda :)
 

Ej, ej, a amstaffy są łagodne! Naprawdę! Najlepsze psy rodzinne :D W porpzednim miejscu jak mieszkaliśmy to sąsiad miał staffiki, a drugi amstaffy, wszystkie leciały mnie obcałować :D Tutaj też mamy kilka astów na dzielni i każde z nich takie słodkie, takie całuśne, takie duże dzieci :)

A Edi cudny jest, ludzie właśnie lubią kudłate psy, a jak jeszcze mają oklapnięte uszka to już w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ej, ej, a amstaffy są łagodne! Naprawdę! Najlepsze psy rodzinne :D W porpzednim miejscu jak mieszkaliśmy to sąsiad miał staffiki, a drugi amstaffy, wszystkie leciały mnie obcałować :D Tutaj też mamy kilka astów na dzielni i każde z nich takie słodkie, takie całuśne, takie duże dzieci :)

Ależ ja o tym wiem! :D U nas na osiedlu mieszka jeden amstaff - spokojniejszego i bardziej opanowanego psa od tego nie ma :P Podczas gdy wszelakie yorki i jamniki na widok Ediego szczekają to amstaff ma go kompletnie gdzieś i zajęty jest swoim spacerem :P

Jest też staffik, młodziutka suczka - ona akurat bardzo się cieszy jak widzi Ediego, ale to takie platoniczne uczucie, gdyż Edi tej "miłości" nie odwzajemnia ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...