Jump to content
Dogomania

Dzikuska-wieczna rodzicielka


Arge

Recommended Posts

Do klatki wchodza młode głupiutkie jeszcze sunie i średnio dzikie. Jeśli to starsza doświadczona suka a tym bardziej dzika to do klatki nie wejdzie. Jestem tego prawie pewna bo mam pewne doświadczenia z takimi przypadkami. Ale jeśli wchodzi na zamknięty teren to juz macie z górki bo mozna wtedy podać jej relanium lub inny usypiacz i poczekac az sie choć trochę spowolni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

DOBRE WIEŚCI!!  Od soboty suczka zaczyna swoją historię od nowa.

Dzięki p. Sylwii z  RUNY udało się znaleźć osobę, która odłowiła sunię używając klatki łapki. Wystarczył jeden telefon, bardzo szybka akcja i jeszcze tego samego dnia po nią pojechałam  Serdecznie dziękuję Tomkowi Koperskiemu - "TROP"  https://www.facebook.com/TROP-1546305719013622/?__mref=message_bubble   za szybką i skuteczną pomoc (w zamian jedynie za zwrot kosztów przejazdu).

Po trzech nieudanych próbach złapania suczki na różne środki usypiające, czwarta- w klatkę, okazała się skuteczna.  

Na szczęście mam do dyspozycji klatkę do przewozu zwierząt i szczerze mówiąc bez niej byłoby krucho. 

Oczywiście potrzeba jeszcze dużo czasu żeby suczka zechciała mi zaufać, ale damy radę. Teraz jest "nie dotykaj, nie podchodź, daj jeść, ale wiedz, że wciąż cię obserwuję":)

13100791_1166267306726233_2443407875091473077_n.jpg

DSC_5891.JPG

DSC_5892.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...