Jump to content
Dogomania

Agresywny owczarek niemiecki


dominika1995

Recommended Posts

Dzięki Beatrx, spróbuję jeszcze na miejscu. Pisząc dziwny miałam bardziej na myśli to, że je zachowanie jest nietypowe :). Masz prawdopodobnie racje, Pani z którą się konsultowaliśmy powiedziała to samo, dodatkowo po jego zachowaniu na ogrodzonym terenie faktycznie widać stróżowanie. 

Sowa, nie karałam go nigdy za załatwianie się w domu i nie zrobię. Nie wiem z czego to wynika, że się tak zachowuje, ale wiem, że załatwia się tylko w skrajnych przypadkach. Co do trzustki to działam, starałam się dowiedzieć jak najwięcej.  Zastanawiam się nad zmianą enzymów (teraz mamy kreon25000), ale jeszcze muszę porozmawiać z wetem. W związku z EPI są duże niedobory witamin, głównie B12- cały czas suplementuje, ale słyszłam coś o zastrzykach, może orientujesz się w temacie, warto? :) 

Link to comment
Share on other sites

Piesgin, nie musisz karać za załatwianie się w domu, wystarczy że odczuwasz zaniepokojenie tym, że pies znowu ma poważne problemy żołądkowe. Pies wyczuje zmianę Twojego zapachu. Nie zrozumie, co Ciebie niepokoi, więc zachowa się tak jakby wiedział, że sam zrobił źle. A on po prostu próbuje zmienić Twoje emocje okazując uległość.

Miałam przez 10 lat psa  z chorą trzustką - nawroty ostrych biegunek  były częste, leczenie skutkowało na krótko, najbardziej skomplikowane diety weterynaryjne i domowe  i suplementy B (vetzyme) też pomagały na krótko. Pies odszedł 16 lat temu - może teraz weci mają lepsze lekarstwa i suplementy, nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...