Jump to content
Dogomania

Karma RENAL-Pilnie przyjmę każdą ilość


PESTKA@

Recommended Posts

konsultowałam...bezwzględna dieta na karmie RENAL .Stąd moja prośba.Gdyby dieta mojego psa była tak prosta i tania jak piszesz;nie bylo by problemu z kupnem.Karma musi mieć obniżony poziom fosforu i niską zawartość białka.Takie pies ma wyniki po miesięcznym leczeniu antybiotykami,kroplowkami,lekami..(nadal leczony)

kreatynina 5,92mg/dl

mocznik 247mg/dl

podczas pierwszej wizyty wyniki były tragiczne mocznik 300   kreatynina 9,08

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, bo jest to właśnie dieta o obniżonej zawartości fosforu i białka, fajnie się sprawdza w podobnych do Waszego przypadkach. Jeżeli nie ma funduszy na drogą dietę i żeby zachować jej ciągłość przez długi czas przy dużym psie. W takim razie z tańszych zostaje Farmina VetLife Renal, Trovet Renal RID i Bosch Renal & Reduction. Czasami można trafić na promocję Purina Renal NF.

Ewentualnie możesz poszukać jak przygotować stosowną dietę w domu, ale w przypadku niewydolności nerek jest to problematyczne.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za podpowiedż....niestety stan psa sie pogarsza nawet na diecie zalecanej przez lekarza..wymioty ,lużne stolce,brak apetytu ,utrata wagi ,Kontrola miałą być za miesiąc,ale nie czekamy.Jesteśmy umówieni na dziś i lalbo zmiana leczenia ,albo zmiana weta,bo już nam ręce opadają z bezsilności...Tak bardzo chcemy mu pomóc...:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

kroplówki już dostał,od dziś antybiotyk pronefta i ścisła dieta.Wyniki się nie poprawiły,ale pies pełen energii,wrócił apetyt i chęć do życia..To jest drugi nawrót ataku nerek więc jesteśmy bardzo ostrożni co do wyroków...Nerki działają na 30%,a z takimi nerkami nie da się długo żyć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...