Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

No i jak tu się nie wzruszać, nie płakać ze szczęścia .

Takich psów i takich adopcji nigdy się nie zapomina.

Martusiu nasze adopcje prawie wszystkie są tak udane :) Takie widoki ładują akumulatory do dalszej pracy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Dnia 24.09.2017 o 23:02, elik napisał:

Kogo ja widzę  b-b, jakże mi miło  59c81d0075336_serce15.jpg.9b264e27588af650ee2a3d74e391cdd7.jpg Gdzie byłaś, jak Cię nie było :) Zaglądnęłaś do najszczęśliwszej chyba sunieczki pod słońcem :)

Tu i tam.

Sprawy rodzinne i zawodowe...zdrowie siadło i musiałam niestety zostawić dogo na jakiś czas.

Postaram się teraz bywać. Może nie tak często jak kiedyś ale jednak bywać ;)

A Malutka szczęśliwa :D

Oby jak najwięcej psiaków znalazło choć podobne domki/

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, b-b napisał:

Tu i tam.

Sprawy rodzinne i zawodowe...zdrowie siadło i musiałam niestety zostawić dogo na jakiś czas.

Postaram się teraz bywać. Może nie tak często jak kiedyś ale jednak bywać ;)

A Malutka szczęśliwa :D

Oby jak najwięcej psiaków znalazło choć podobne domki/

Dobrze znowu Cię widzieć :)

Może i Elisabeta się pojawi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dla wszystkich Znajomych i Przyjaciół ... Nutelci oczywiście, porcja nowych zdjęć z jej wspanialego Domu.

Nutelcia jest zdrowa i szczęśliwa, co najwyraźniej widać na zdjęciach. Jej kolega Tadziu jest jej osobistym bodyguardem. Nie zważając na swój niewielki wzrost, zajadle atakuje wszystkie samce zbliżające się do jego Nutelci, bez względu na wzrost rywala.

Oto ONA. Księżniczka Nutelcia

2C53004E-F07D-4596-A1C0-7274F94BFB72.thumb.JPG.4b19b2d8e2d8c0674b5ac65decc278c4.JPG

A to Tadzik, jej bodyguard

IMG_7465.JPG.fac42f17c93cac01b1d78e81426c1ef6.JPG

A tu oboje :)

EA038540-80EF-45B1-A62C-AECE424DE207.JPG.997c03b13b2a4b32dd6dfa2728f8da64.JPG

Więcej, jak wrócę. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nutelka trafiła do wspaniałych Ludzi. Trzy pokolenia  o bardzo wrażliwych sercach, każdy Członek Rodziny bez wyjątku. U Teściów Pani Barbary nawet kury są traktowane z należytym szacunkiem i wpuszczane do domu, co bardzo lubią. I co ciekawe psiaki nie wykazują instynktów łowieckich wobec gdaczących dwunożnych osobników :)  Nutunia to była taka delikatna sunieczka, bardzo do mnie przywiązana. Ogromnie bałam się, jak przebiegnie aklimatyzacja w domu na Mazurach i jak długo domownicy będą czekali na akceptację ze strony sunieczki. Zostawiając tam Nutelcie odjeżdżałam z duszą na ramieniu, pełna obaw, co to będzie, jak sunia zachowa się gdy mnie nie będzie przy niej. Już wtedy byłam pewna, że w tym domu suni miłości nie będzie brakowało :)  Niepotrzebnie się martwiłam :) Nutelcia bardzo szybko odnalazła się  w nowym domu, a to zapewne dzięki wielkiej miłości, jaką ją obdarzyli wszyscy Członkowie Rodziny i cierpliwości z jaka znoszono jej początkowe wybryki.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Nutunia to była taka delikatna sunieczka, bardzo do mnie przywiązana. Ogromnie bałam się, jak przebiegnie aklimatyzacja w domu na Mazurach i jak długo domownicy będą czekali na akceptację ze strony sunieczki. Zostawiając tam Nutelcie odjeżdżałam z dusza na ramieniu, pełna obaw, co to będzie, jak sunia zachowa się gdy mnie nie będzie przy niej.  Niepotrzebnie się martwiłam :) Nutelcia bardzo szybko odnalazła się  w nowym domu, a to zapewne dzięki wielkiej miłości, jaką ją obdarzyli wszyscy Członkowie rodziny i cierpliwości z jaka znoszono jej początkowe wybryki.

Eliku kochany, doskonale to wszystko pamietam....I nasze rozmowy...Pamiętasz, ja nawet rozważałam, aby Nutelcia została u nas, ale obawa o bezpieczeństwo tego okruszka przeważyła....

Teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja!!!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, doskonale to wszystko pamietam....I nasze rozmowy...Pamiętasz, ja nawet rozważałam, aby Nutelcia została u nas, ale obawa o bezpieczeństwo tego okruszka przeważyła....

Teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja!!!

Tak, pamiętam :) Z resztą ja także rozważałam taką możliwość, bo obawiałam się czy ktoś pokocha tę trzynożną kruszynkę, ale przeciwko takiemu rozwiązaniu przemawiał fakt, że nie mogłabym już dać tymczasu żadnemu psiakowi - miałam wówczas 3 swoje psiaki. Nutelcia była czwartym :) Piątego nie mogłabym już przyjąć pod swój dach.

Nutelcia to słodka dzieweczka :)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Rewelacja,Dziób sam mi się śmieje.

Mam pytanie, kto śpi w czyim łóżku? chłopiec w łóżku futrzaków czy odwrotnie?

5a5bbe13b71e4_miech7.gif.fde5f700cdacfa2a7054c8f1c7b42bdf.gif  dobre pytanie :)  Pomimo przewagi futrzaków, jest to jednak łóżko chłopaczka :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

Wspaniale towarzystwo sie Nutusi trafiło. Całe stadko ma jak widać wspaniałych ludziów dla siebie :)

Tak Bogdusiu :) Ta Rodzina to wszyscy wyjątkowi Ludzie z sercem na dłoni  5a5cbf5950d82_serce9bijce.gif.f275b0c28d2b29a7f38ae969897070a9.gif Ogromnie się cieszę, że Nutelcia właśnie do Nich trafiła. Ta sunia wyjątkowo potrzebowała takich właśnie Ludzi.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Elisabeta napisał:

Śliczne zdjęcia Nutelki i jej Rodzinki, Eliku. 0heart.gif

Poniedziałek już nie będzie taki straszny po zajrzeniu tu. smile.gif

Witaj Elisabeta na wątku Nutelci :) 

Po poprzedniej sesji zdjęciowej napisałam:

Dnia 30.09.2017 o 13:15, elik napisał:

. . .

Może i Elisabeta się pojawi :)

No i pojawiłaś się :) Fajnie, że znowu jesteś na dogo :)

A co do poniedziałku, to

5a5cc2f65061f_naponiedziaek1.thumb.jpg.2837718fbf0a518d5f3c30952bfd7463.jpg

życzę

Link to comment
Share on other sites

Cudne zdjęcia, serce rośnie, że jednak oprócz bestii w ludzkiej skorze są jeszcze tacy wspaniali ludzie z ogromnym sercem do zwierzaków. Oby takich było jak najwięcej a malutka słodka i cale jej towarzystwo też.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, dwbem napisał:

Cudne zdjęcia, serce rośnie, że jednak oprócz bestii w ludzkiej skorze są jeszcze tacy wspaniali ludzie z ogromnym sercem do zwierzaków. Oby takich było jak najwięcej a malutka słodka i cale jej towarzystwo też.

To prawda :) Świat byłby piękniejszy, a nam i zwierzakom żyłoby się lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...