Jump to content
Dogomania

Staruszek Olo z kaliskiego schroniska odszedł 19.04.2017... [*]


hop!

Recommended Posts

Olo (dawniej Oskar) z kaliskiego schroniska przebywa u mnie w hotelu od 7 listopada 2014 roku. Przyjechał w bardzo kiepskim stanie, nie przeżyłby zimy w warunkach schroniskowych. Sprawy dotyczące Olo pilotuje Marta  (na dogo mafik), sponsorem pobytu w hotelu jest Karolina z FB, pieluszki od dłuższego czasu finansuje Dominika z FB. Dzięki pomocy i wsparciu kilku osób Olo miał i ma zapewnione dobre wyżywienie i opiekę weterynaryjną. Jak będzie w przyszłości? Może być różnie. Niestety, mimo wielu ogłoszeń, nie zgłosił się nikt sensowny zainteresowany adopcją staruszka.

Olo to kilkunastoletni, nieduży piesek. Waży około 12kg. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony i wykastrowany. Nie ma konkretnych schorzeń, nie musi brać leków. Dokucza mu tylko starość. Raz jest w lepszej formie, raz w gorszej. Olo nie trzyma moczu (problem związany z wiekiem). Grzecznie nosi pieluchy dla samców. Toleruje większość psów. Ładnie chodzi na smyczy. Nie ma już siły na dłuższe spacery, sporo śpi. Jest grzeczny, spokojny, wrażliwy i sympatyczny. Przebywa w Łodzi. Szuka spokojnego i troskliwego domu. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 606 911 826

Najnowsze zdjęcia Olo z 4 stycznia 2016...

dodane na zapodaj.net

dodane na zapodaj.net

dodane na zapodaj.net

Wszystkie zdjęcia Olo można znaleźć w albumie: KLIKNIJ

Link to comment
Share on other sites

Bardzo daw

1 godzinę temu, hop! napisał:

Fajnie, że jesteś. :-))

Bardzo długo mnie tu nie było, ale dla Olusia i hop! warto zajrzeć :-). Wiele się zmieniło, trochę nie mogę się połapać w wyglądzie strony, ale powoli przyzwyczaję się ;-).

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mafik napisał:

Bardzo długo mnie tu nie było, ale dla Olusia i hop! warto zajrzeć :-). Wiele się zmieniło, trochę nie mogę się połapać w wyglądzie strony, ale powoli przyzwyczaję się ;-).

Dogo co jakiś czas przechodzi metamorfozę. Na początku stycznia forum nie działało, ale jak zwykle odrodziło się w nowej wersji. ;-)

Odnalazłam wątek Maksi...

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mafik napisał:

To rzeczywiście olbrzymie wsparcie dla Olinka, jeszcze raz dziękujemy!

Ciocia Dominika jeszcze dokupi pieluszki. Te, które są, wystarczą do 31 stycznia. Olo w lepszej formie. Dziadyga chce żyć. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
O 7.02.2016o19:43, Loczka napisał:

Jak zobaczyłam nowy wpis na wątku to przestraszylam się, że z Olo coś nie tak. A spać każdy lubi. 

Olo jest wiekowy. Widzę, jak coraz bardziej niedołężnieje. Zmiany pogodowe bardzo źle na niego wpływają. Staram się, żeby miał jak najlepiej. Tylko tyle mogę. 

Z zakupem pieluch ostatnio są problemy. Brakuje w sklepach. Na szczęście ciocia Dominika jest dzielna i wytrwała. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak myślałam ;-). Jak tylko zrobiło się chłodniej, to pomyślałam, że na pewno hop! poczeka :-). Dopiero pod koniec tygodnia może zrobi się cieplej. Też myślałam już o pewnych zabiegach fryzjerskich dla moich kudłaczy, ale muszę jeszcze odczekać. Najgorsza pora, bo jest mokro i błoto - byle do wiosny!

Link to comment
Share on other sites

O 19.03.2016o19:30, mafik napisał:

Tak myślałam ;-). Jak tylko zrobiło się chłodniej, to pomyślałam, że na pewno hop! poczeka :-). Dopiero pod koniec tygodnia może zrobi się cieplej. Też myślałam już o pewnych zabiegach fryzjerskich dla moich kudłaczy, ale muszę jeszcze odczekać. Najgorsza pora, bo jest mokro i błoto - byle do wiosny!

Po świętach zaklepię wizytę u fryzjerki. :-) Olo w dobrej formie. Geriadog mu służy. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 26.03.2016o10:28, hop! napisał:

Po świętach zaklepię wizytę u fryzjerki. :-) Olo w dobrej formie. Geriadog mu służy. :-)

Olo umówiony na wtorek na strzyżenie. Ciężko z terminami, bo zrobiło się cieplej i fryzjerki mają co robić. :-)) Olo cały czas dostaje Geriadog (zaczęłam drugie opakowanie), ale czuje się bardzo różnie. W ostatnich dniach jest kiepski. Pampersy wystarczą tylko do 16 kwietnia. Niestety, w sklepach znowu braki. 

Link to comment
Share on other sites

Olo był wczoraj u fryzjera. Bardzo się zmęczył i zestresował. Założyłam mu kaganiec na czas strzyżenia, bo próbował gryźć. Olo coraz słabiej widzi, szybciej się męczy. To już prawdziwy dziadzio. Widać u niego zwiotczenie mięśni, zaćmę. W związku z tym, że źle znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, poprosiłam o krótsze strzyżenie. 

Dzisiejsze zdjęcia...

OLCIO1.JPG

OLCIO2.JPG

OLCIO3.JPG

OLCIO4.JPG

OLCIO5.JPG

OLCIO6.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...