Jump to content
Dogomania

Hodowla Megi York z Katowic - kto ma pieska, opinie?


Marmag

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Sorki. Chwilę temu brałem psiaka od Megi. Jeśli mogę wyrazić swoją opinię, to proponuję udać się gdzieś indziej.Jak piszecie wyżej strona ok i tyle. Bo już dalej to mało ok. Nasz piesek miał ponad 3 miesiące i nigdy nie był na dworze. Żadnej socjalizacji. Bez rozwijania, piesek od Megi zaraz po zakupie (pani nie chciała z nami jechać) trafił do veta, zwykła ostrożność.I tu okazało się, że psiak ma usunięte I palce w przednich łapkach i to nie przez weterynarza. Nawet mi do głowy nie przyszło, że w hodowli ZKwP takie coś jest możliwe. Cóż "megi" na to - robi to od kilku lat - sama usuwa,szczeniakom,  jak to określa "zbędne palce" - bo to podobno wygoda w dalszym użytkowaniu pieska.. Dlaczego nie informuje o tym zainteresowanym kupnem, mimo obowiązku (w świetle regulaminów ZKwP, zresztą na stronie hodowli dokładnie jest to skopiowane) - bo nie widzi takiej potrzeby i kupującego nie powinno to obchodzić, przecież pies chodzi. Umowa kupna u "Megi" jest prosta - Wszystkie dane kupującego - adres, email, telefony - są obowiązkowe, pkt.1 dotyczy zakupu pas o "numerze rejestracyjnym", pkt 2 dotyczy obowiązku zarejestrowania psa w ZKwP oraz postępowania zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, pkt. 3 pies nie podlega zwrotowi, podpis. Dopiero po podpisaniu umowy pieska można zobaczyć z bliska, dotknąć. Piesek w domu nie chciał jeść karmy przywiezionej od Megi - to nie był stres zmiany miejsca. Dostał nową karmę - myślałem, że utopi się w misce.I wcale mnie to nie zdziwiło.Przed wyjściem od "megi" pokazano mi wiekowy, niezamknięty, 10 kg worek z resztką karmy na dnie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...