Jump to content
Dogomania

Charakter -dlugowlosy kroliczy


Reksiu21

Recommended Posts

Pisze tutaj bo szukam porady, i mysle ze jest tu duzo znawcow. 

Wczoraj stracilismy naszego najukochanszego jamnisia przez okropny wypadek.  

Wogole niemozemy dojsc do siebie, on byl jak nasze dziecko, najcudowniejszy pies swiata. 

Ja mam cale zycie psy, od Husky, do Wilczurow, Dobermana, Spaniela i rozne kundelki oraz mialam juz ok. 50 psow na tymczasie, ale to nasz pierwszy jamnik.  

 

Byl to dlugowlosy kroliczy. 

 

Powiedzcie mir bardzo prosze, czy to jest charakter jamnika, czy nasz byl taki wyjatkowy.  Czy wasze dlugowlose krolicze tez sa takie pieszczochy, takie przekochane, takie smieszne i zarazem spokojne jak sie na rece wezmie, czy tez tak lubia lizac twarz, i spac pod kadra czy na kaloryferze?  Czy sa naprawde tak idealne psy jak nasz byl?  Bardzo mi zalezy na informacji, bo wczesniej niepoznalam jamnika, i pustke okropna jaka czujemy chcielibysmy wypelnic znowu takim cudownym psem, ale boje sie ze to moze tylko nasz byl tak wyjatkowy, ale rowniez mam ogromna nadzieje ze to jest charakter tych psow.  

On byl taki ludzki, tak mozna bylo przeczytac w jego pyszczku co mysli, byl taki posluszny, po zawolaniu gonil jak szalony do mnie, zachowywal czystosc w domu po paru dniach jako szczeniak, i byl poprostu jedyna radosc caly dzien.  

bardzo, bardzo prosze was o opinie....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Ja mam mixa jamnika długowłosego miniaturki z krótkowłosym standardem.Pies cudowny,tak jak piszesz-bardzo ludzki,spokojny w domu,na spacerze w miarę posłuszny,liżący po twarzy każdego kto się nad nim pochyli.Wpatrzony w nas mądrymi oczętami i pozwalający córce na wszystko :)

Żadna plama słońca na podłodze nie może się zmarnować-zaraz się na niej kładzie.

 

Tak-nasz pies to ideał.Idealny w domu,idealny na wyjazadach,zjednuje sobie obcych ludzi w minutę.Potrafi na przykład wskoczyć na ławkę,między dwie rozmawiające dziewczyny :)

Teraz od zawsze u mnie w domu będą jamniki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...