Jump to content
Dogomania

brak diagnozy/achalazja/uchylek?


kameleon

Recommended Posts

BArdzo prosze o pomoc osoby które spotkaly sie z tym problemem.

pies przestał mi jeśc, Stnadradowa diagnoza zapalenie gardla,biala piana w gradle 

niestety po 4 dniach antybiotyku,teolfinie, zylexsysie,nastapil powrót .

Zmiana lekarza -wymaz ,wyszla klebasiella...

kolejne antybiotyki nic. Zrobilam endoskopie, wynik przewlekle zapalenie krtani na nalewkach,nic wiecej przelyk czysyty, podniebinie stosowne,gardlo czyste.

pies nie je dalej karmie z reki, jedzenie gotowane,z reki je a jak sie pochyla juz nie...Robie zdjecie rtg w 3 odstepach czasowych i teraz przy podaniu kontrastu przelyk powieksza sie nieznacznie, zolądek nie,za 5 min -czytso za 15 czysto.Konsultuje z innymi lekrzami CECH ACHALAZJI NIE STWIERDZA SIE...pies nie je dalej za to .

nad ranem odbija mu sie ...wyciaga szyje ku przodowi i otwera pysk non stop jak do ziewania ...

podczas biegania z innym psem za 2 h po jedzeniu zwraca cale jedzenie i pól wiadra piany..jestem w kropce,nie mam juz sil jezdzic po calej Polsce...weterynarze sa zlosliwi i nie chca ogladac wyników innych co wiaze sie z nową narkozą i wszystko od nowa...a ja chce tego uniknac...Prosze o pomoc

 

Link to comment
Share on other sites

w badaniu (endoskopia) wyszlo zapalenie krtani na nalewkach,zolądek czysty.zalączylam zdjecia rtg.

Problem jest dla mnie w krtani tylko na jakim tle? Achalazje wykluczono nie ma poszerzenia zolądka,

natomiast poszereznie przelyku male jest...do tego dochodzi jeszcze jedno mastemia ,tu latwo wyluczyc receptory wykarza w krwi.

Natomiast pomimo tylu badan i to u lepszych lekarzy w Polsce nadal nie ma diagnozy...

Leki na zoladek ,myslisz o porprazolu? Akurat jemu nie sluzy baki i ptrzelewy w jelitach..

Musze znalezc naprawde alfe i omege w dziedzinie przelyk-zalądek bo tak nawet weterynarze nie widzą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...